Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Caroline Enys

Caroline Enys

Caroline je dokonalou ženou: je chytrá, bohatá a okouzlující. Těší ji ovšem mučit lidi, ale uvnitř je sladká a velkorysá se složitým srdcem.

Sezóny 4
2016 - 2019

Caroline je velmi mladá dědička se špatným chováním. Těší ji, že je příčinou obav. Je Londýňanka, čili při jejím příjezdu vyčnívá z davu. Myslím si, že díky tomu má nos nahoru nad všemi ostatními, ale časem se díky lidem změní. Do Cornwallu přijede navštívit svého strýčka, Raye Penvenena. Jelikož je Caroline bystrá a ostražitá, tak je pro strýčka těžké ji mít pod kontrolou. Carolina se často nechává unést tím, jak je hrubá na lidi, ale není to způsobené její zlostí, ale její naivitou. Ráda lidi provokuje a zanechává v lidech dojem a zmatenost. – Gabriella Wilde pro BBC

Caroline sleduje soud Rosse. Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
klaraFreiheit

Jedna z mála postav co se dokázala posunout k lepšímu co se týče chování a hodnot. Ve výsledku pěkná romantická postava. S Dwightem se k sobě hodí.

28.6.2024 | 7:53:13
fanta2pomeranc

Nejlepší ženská postava.

15.5.2019 | 18:05:40

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama