Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

S05E01: Episode 1

S05E01: Episode 1

Ross a Demelza plánují poklidný život, ale žádost starého přítele vytrhne Rosse z Cornwallu a opět se vydává na nebezpečnou cestu.

cz sk
14.7.2019
59 minut

Poldarkovi se těší na společný a ničím nerušený život. Žádost o pomoc od přítele z armády, Neda Desparda, přiměje Rosse, aby se vydal do hlavního města. Po příjezdu do Londýna zjišťuje, že je město svírané paranoiou a je odhodlaný zachránit Neda před spiknutím, které zapříčinilo jeho uvěznění.

Demelza se mezitím stará o záležitosti v Cornwallu. Setkává se s novou protivnicí, Tess. George Warleggan bojuje s letargií, která se ho stále po Elizabethině smrti drží. Spojí se však s obchodníkem stojícím za uvězněním Neda Desparda, Ralphem Hansonem, který je zapojený do obchodu s otroky.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Leen7

Skvělý úvod do nového začátku. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, doufám, že překlady budou..

18.8.2019 | 21:49:55
salamander

Pokud se nemýlím, tak další knihy už se věnovaly další generaci a tahle série bude trochu vaření z vody. Snad to zvládnou dobře a nezkazí super seriál.

23.7.2019 | 17:09:20
Laisobel

Perfektní začátek nové série. Tyhle knihy už jsem nečetla, takže to bude velké překvapení. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

redaktor
19.7.2019 | 13:50:48

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama