Poldark S05E01: Episode 1

S05E01: Episode 1

S05E01: Episode 1

Ross a Demelza plánují poklidný život, ale žádost starého přítele vytrhne Rosse z Cornwallu a opět se vydává na nebezpečnou cestu.

cz sk
14.7.2019
59 minut

Poldarkovi se těší na společný a ničím nerušený život. Žádost o pomoc od přítele z armády, Neda Desparda, přiměje Rosse, aby se vydal do hlavního města. Po příjezdu do Londýna zjišťuje, že je město svírané paranoiou a je odhodlaný zachránit Neda před spiknutím, které zapříčinilo jeho uvěznění.

Demelza se mezitím stará o záležitosti v Cornwallu. Setkává se s novou protivnicí, Tess. George Warleggan bojuje s letargií, která se ho stále po Elizabethině smrti drží. Spojí se však s obchodníkem stojícím za uvězněním Neda Desparda, Ralphem Hansonem, který je zapojený do obchodu s otroky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Leen7

Skvělý úvod do nového začátku. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, doufám, že překlady budou..

18.8.2019 | 21:49:55
salamander

Pokud se nemýlím, tak další knihy už se věnovaly další generaci a tahle série bude trochu vaření z vody. Snad to zvládnou dobře a nezkazí super seriál.

23.7.2019 | 17:09:20
Laisobel

Perfektní začátek nové série. Tyhle knihy už jsem nečetla, takže to bude velké překvapení. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

redaktor
19.7.2019 | 13:50:48

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás