Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Elizabeth Warleggan

Elizabeth Warleggan

Krásná Elizabeth byla Rossovou dávnou láskou, ale jeho odchod do Ameriky ji zanechal před těžkými volbami.

Sezóny 5
2015 - 2019

Po Rossově návratu trpí a cítí se rozpolcená mezi svou láskou k Rossovi a svou povinností k manželu Francisovi a přesto, že se trápí tím, co se přihodilo, je rozhodnutá udělat správné rozhodnutí.

Může žena milovat dva muže? Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

V první sérii fajn, v první půlce druhé taky ještě v pohodě, ale od druhé půlky to s ní šlo z kopce a v trojce už je naprosto otravná.

webmaster
23.5.2021 | 17:04:36
piperw

více by se mi hodila k Rosovi, Demelzu uplně nesnašim :/

20.1.2019 | 15:23:38
PitrsM

Souhlasím s WILLIAM_MOIN­SPIELD – to je opravdu SPOILER…!! Měli by jste to opravit, i na IMDb je vedená v hlavním přehledu castingu jako Elizabeth Poldarková. :-) A to nemluvím o Demelze, která je tam vedená jenom jako Demelza… ;-)

13.7.2017 | 10:49:42
WILLIAM_MOINSPIELD

Docela se divim, že ji máte v postavách uvedenou jako ELIZABETH WARLEGGAN…, vždyt to je spoiler jako prase.

7.6.2017 | 10:09:04

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama