Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

George Warleggan

George Warleggan

Přesto, že pochází z rodiny kovářů, se George vypracoval díky bankovnictví na velmi úspěšného mladého muže.

Sezóny 5
2015 - 2019

Pokouší se získat respekt starých rodin a zatímco s Francisem ho pojí dobré přátelství, Rossův respekt se mu získat nedaří a naopak proti sobě mladého Poldarka poštvává pokaždé, když s ním hovoří

(George Warlegan, foto: BBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Katka232

Hajzlík

25.6.2019 | 20:25:11
fanta2pomeranc

Chápu, proč ho nikdo nemusí, je to spratek, ale někde ve 4 sezóně byly chvíle, kdy u mě stoupl v ceně a těšila jsem se kdy se objeví na sceně. Minimálně ten herec je skvělý. Popravdě ho mám radši než celého Rosse. Já vím, je to divný.

15.5.2019 | 18:08:25
Marcus Flavius

Tohle je spratek, seřezat!!

5.7.2017 | 0:27:31
VictoriaF

V první sérii byly možná 2–3 sekundové okamžiky, kdy jsem si dokázala představit s ním cítit… Ale ne. Vážně ho nemám ráda. (A ten jeho hlas..! brr:D)

21.6.2017 | 11:45:27
WILLIAM_MOINSPIELD

Někdy mi ho bejvá líto, ale pak se vždycky vytáhne :).

10.6.2017 | 1:22:30

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama