Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Charles Poldark

Charles Poldark

Starší z bratrů Poldarků, kteří zdědili rodinné statky, zatímco jeho mladší bratr dostal neúrodnou půdu, která byla pak přenechána jeho synu Rossovi.

Sezóny 1
2015 - 2015

George prosperoval a zajistil tak pro svou rodinu dobré živobytí. George je muž pevných zásad a nadevše si cenní svou rodinu, kterou se snaží chránit za každou cenu – uspíšil po Rossově návratu svatbu mezi svým synem Francise a Elizabeth, aby předešel možnému skandálu, a stejným způsobem se snaží ochránit Verity před nebezpečím, které se obává, že by jí hrozilo od kapitána Blameyho.

(George Poldark, foto: BBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Škoda ho, ale za to s jakým důrazem dokázal vyslovit jméno Poldark, ho budu milovat nadosmrti. :)

10.6.2017 | 1:24:42

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama