Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Agatha Poldark

Agatha Poldark

Teta je vždy lstivá a mazaná a vidí a slyší víc, než si všichni myslí.

Sezóny 4
2015 - 2018

Teta Aghata je nelítostná! Je upřímná a říká, co si většina lidí myslí, ale neříká. Nikoho se nebojí, ale spousta lidí se bojí o ni, protože se chystá říct věci, díky kterým se budou cítit nepohodlně a stydět se za ně. Jasně vidět to je na jejím vztahu se zlobivcem Georgem Warlegganem, se kterým má nenávistný vztah. Jack Farthing je skvělý herec. – Caroline Blakiston pro BBC

Teta Agatha ve své kráse. Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Katka232

Tak tetu jsem milovala. Nabroušená jako břitva, ale jinak suprová.

25.6.2019 | 20:24:03
WILLIAM_MOINSPIELD

Stále jí to myslí ;)

10.6.2017 | 1:20:34
Bobisudka

Já tu tetu prostě žeru! :)

čestný člen redakce
8.9.2016 | 19:53:49

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama