Pretty Little Liars (Prolhané krásky) 6 vodítek k pokračování seriálu díky novému promo videu!

6 vodítek k pokračování seriálu díky novému promo videu!

6 vodítek k pokračování seriálu díky novému promo videu!

!POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY! Co jsme se dozvěděli z promo videí? Na co se v druhé polovině třetí série můžeme těšit?

3 0
12.11.2012

Na zimní část třetí série si musíme ještě téměř dva měsíce počkat (epizoda 3×14 vyjde 9. ledna), ale ABC Family nás již teď škádlí.

Nedávno vyšlo skvělé nové promo video, které všechny neuvěřitelně nadchlo. Redaktoři internetové stránky wetpaint na promo video koukali stále dokola, aby v něm nalezli co nejvíce informací. A máme pro vás šest nejzajímavějších kousků.

1. Dramatická návštěva Alison u Arii


Díky videu víme, že Alison navštíví Ariu stejně jako je objevovala ostatním lhářkám. Navštíví jí v jejím pokoji a jako vždycky tajemně září, takže je dosti pravděpodobné, že se jedná o sen nebo halucinaci. Ale stejně jí z nějakého důvodu Aria prosí, ať počká.

2. Proč jsou lhářky očíslovány?

Na začátku promo videa je záběr, kde lhářky stojí před budovou, která má na sobě nápis „fundraiser“(=be­nefice). Aria a Hanna na sobě mají cedulky s čísly jako kdyby se účastnili nějaké soutěže nebo konkurzu. Možná talent show?

3. Hrůzostrašné prostředí

Vypadá to, že se Hanna dostala do potíží spojené s –A, když je v místnosti plné figurín. Zdá se, že jí –A napadla. Vidíme také, že Hanna na tom stejném místě sebrala nějakou stopu. Že by po sobě –A něco zanechala? A která –A to je? Jestli s ejedná o Tobyho, může to být náznak toho, že Hanna bude první, která objeví jeho identitu.

4. Aria a Aspencer se dostaly do potíží?

Ve videu je krátký záběr, kde jde Aria se Spencer někde, kde to vypadá jako sklep budovy. Narazí na muže, který drží nástroj, který vypadá velmi výhružně. Aria je v šoku když ho vidí. Je to někdo nebezpečný? Jsou děvčata přistiženy někde, kde by neměly být?

5. Emily se rozmáchla lopatou.

Ale proč?

6. Emily dělá dramatickou volbu.

Vidíme, jak se Hanna s obavami ptá Emily: „Co si myslíš?“ a Emily jí odpovídá „Můžeme to skončit.“ Co chce Emily udělat? A proč se toho Hanna tolik bojí? A má to souvislost s tím, jak Aria někomu říká „Nedělej to“?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars