Psych (Agentura Jasno)
93/100 - 47×

Psych(Agentura Jasno)

Při řešení vražd můžete zažít spoustu legrace. A to obzvlášť pokud se vydáváte za medium.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | USA Network | 42 minut
hrají
Dulé Hill (Burton Guster), Timothy Omundson (Carlton Lassiter), Corbin Bernsen (Henry Spencer), Maggie Lawson (Juliet O'Hara), Kirsten Nelson (Karen Vick), James Roday (Shawn Spencer)

Co nás čeká v druhé půlce?

Co nás čeká v druhé půlce?

Zatím jsme toho s Shawnem a Gusem a jejich Borůvkou stihli celkem dost. Poslali za mříže pár zločinců, infiltrovali blázinec, převlékli se za superhrdiny, udělali zmatek na baseballovém hřišti a potkali nenapravitelného otce Shawneovi vyvolené. Co nás čeká příště? [Spoilery]

1 0
22.12.2011

Ve Skotsku značí přestupný rok neštěstí. Fanoušci Psych se však bát nemusí, neboť nám rok 2012 nadělí další úchvatná dobrodružství falešného média (James Roday) a jeho nejlepšího kamaráda (Dulé Hill), kteří pomáhají Santa Barbarskému policejnímu oddělení řešit případy.

A toto duo se na obrazovky opět vrátí ve středu 29. února (pro nás tedy ve čtvrtek 1. března) s novou epizodou Indiana Shawn and the Temple of the Kinda Crappy, Rusty Old Dagger. Během finálových sedmi epizod se tak dočkáme plné šestnácti-dílné série, kde se připravte na ještě více srandy a top list guest stars, které představují to nejlepší, co může současná televize nabídnout.

V březnu se Shawn vydá v přestrojení do randící reality show (pořádanou guest star Waynem Bradym), zažije epické dobrodružství ala Indiana Jones, kam se vrátí mistr zlodějů Despereaux (guest star Cary Elwes), bude vyšetřovat Lassiterův nový byt, který je náhodou místem vraždy… a je posedlý jako hotel v The Shining (Osvícení). Dále se Shawn zaplete do případu s bývalým Gusovým mentorem (guest star Cheech Marin) a jeho kolegy z hudební skupiny (guest stars Mekhi Pfeiffer and Jaleel White), pročeše Santa Barbarské podsvětí po zavírací době spolu s příliš horlivým expertem přes vraždy (guest star French Stewart) a společně s Gusem a Henrym se vydají do starého případu, který otevře staré rány.

Nakonec jsme se v poslední epizodě letošního roku o Shawneovi dověděli něco nečekaného. A něco nečekaného se dověděl i Gus. Jak na tuto informaci bude reagovat? Jak to ovlivní jejich přátelství? S tímto tématem mám už jen jediný spoiler a to ten, že se v šesté sérii svatby skutečně dočkáme. Na Comic-Conu James a Dulé však varují, že nepůjde o svatbu někoho, koho by jste čekali, ale ani nikoho, koho by jste mysleli, když si uvědomíte, že nepůjde o toho, koho jste původně čekali. Zamotané, že jo:) Kdo to tedy bude? S čistým srdcem snad můžeme vyloučit šéfku Vickovou, která je jako jediná šťastně vdaná. Takže Shawn, Gus, Lassie, Henry či někdo naprosto jiný?

Další guest stars můžete čekat v podobě: Madchen Amick, Lou Gossett, Jr., Sara Rue, The Miz, Greg Grunberg, John Rhys Davies, Lindsay Sloane, Glen Headley, Ivana Milicevic, Rob Estes, Lolita Davidovich, Max Gall, Timothy Busfield, Jay Chandrasekhar a Jennifer Lynch.

Tvůrce seriálu Steve Franks napsal a režíroval úvodní indianajoneskou epizodu, zatímco na režisérskou stoličku epizody následující se usadil sám James Roday.

Přehled nadcházejících epizod:

610 | Indiana Shawn and the Temple of the Kinda Crappy, Rusty Old Sword

611 | Heeeeere´s Lassie

612 | Shawn and the Real Girl

613 | Lets Doo-Wop It Again

614 | Autopsy Turvy

615 | True Grits

616 | Santabarbaratown

Starší články, které by vás mohly zajímat:

Spoileroidní informace k 6. sérii

Koho všeho budeme mít tu čest vidět v nadcházející sé­rii?

Videorozhovor z Comic-Conu pro TV-Line s Jamesem a Dulém

Zdroj: USA Network

Diskuze /4

jacklesgirl

Tak na Indiana Shawna a Despereauxa se opravdu těším a zase snad uslyšíme Guse a jeho skupinu zpívat:) Jinak ve finále by se snad měl zas objevit nějaký creepy vrah, tak jsem fakt zvědavá! A co ta svatba?!

22.12.2011 | 17:16:55
julcajulinecka

Mě by zajímalo, co je to za fotku Shawna, to je vážně on nebo je to fotomontáž?:)

22.12.2011 | 19:27:44
thera

Měla by to být fotka ze zákulisí, tak doufám, že se tam takhle fakt objeví, což u Shawna není zas tak nepravděpodobné:D

čestný člen redakce
22.12.2011 | 19:41:10
fanta2pomeranc

Hmm tak to se ozeni Henry a znovu si vezme pani Spencerovou…to bych byla rada.:-)

3.1.2012 | 21:22:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

8. série

8. série

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama