Reign (Království) Casting nových postav I.

Casting nových postav I.

Casting nových postav I.

Po (prázdninové) pauze Vám přinášíme novinky ohledně nadcházející 3. řady. Společně s královnou Elizabeth nám totiž přibudou i nové postavy, které budou hrát v jejím, ale i v životě Mary významnou roli. O kom je tedy řeč?


9 2
17.8.2015

Robert Dudley

Manžel Amy Dudleyové a oblíbenec královny. Robert zná Elizabeth od dětství a společně sdílejí tajemství, která nikdo jiný nezná. Navzdory jeho snaze oprostit se od minulosti s Elizabeth, královna si jej drží blízko na svém dvoře.

Amy Dudley

Manželka Roberta Dudleyho, obávající se o své manželství. Robert tráví až příliš času s královnou a většina klepů nasvědčuje, že jsou víc, než pouzí přátelé. Amy se však snaží udržet si své manželství s Robertem a bojovat o něj.


Charles IX

(Tato postava byla kvůli větší důležitosti v příběhu přeobsazena – objevila se krátce během 1. série.) Charles, dauphin Francie, je po Francisovi nástupcem trůnu. Je popisován jako rošťácký a milovník večírků. Charles se vrátí ze Španělska, aby byl vyučen Francisem v mocenských záležitostech. A ačkoliv se Francisovi krátí čas, Charles nemá na učení ani pomyšlení.

Prozatím není známo, kdo bude tyto tři postavy hrát.

Diskuze /2

Kimberlly

Teším sa! :)

17.8.2015 | 21:09:23
monika9821

Ale je a už pekne dávno, Charlesa IX. si zahrá Spencer MacPherson. Tiež je známe kto bude hrať Roberta Cecila, piráta Martina a anglického veľvyslanca Nicholasa. Viac na mojej stránke:

http://theworldofreign.blogspot.sk/…charles.html

18.8.2015 | 9:29:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás