Revenge (Pomsta) Christa B. Allen opouští Revenge

Christa B. Allen opouští Revenge

Christa B. Allen opouští Revenge

Ale naštěstí jen dočasně. Charlotte Grayson se vydala na odvykačku, a tak ji v seriálu nějakou dobu neuvidíme. Namísto toho si herečka zahostuje v seriálu Baby Daddy. Více v celém článku.


0 0
9.11.2014

Christa B. Allen, kterou známe jako Charlotte Grayson se připojuje k hereckému obsazení 4. série komediálního seriálu Baby Daddy. Seriál se vysílá pod produkcí stanice ABC Family, takže si Christa pouze odskočila k sousedovic.

Christa si zahraje postavu jménem Robyn – zábavnou, chytrou atletku, která pracuje jako firemní právnička v advokátní kanceláři s Riley. Riley představí svou kolegyni Dannymu, se kterým si okamžitě padnou do oka.


Epizody, které se nyní začínají natáčet budou odvysílány začátkem roku 2015.

Christu/Charlotte neuvidíme ani v sedmé, ani v osmé epizodě Revenge. Po nich bude následovat dovutýdenní vysílací pauza a my ještě nevíme, jaké obsazení budou mít další díly. Ale pro zajímavost, v ep. 4.08 Contact se konečně seznámíme s Courtney Ford a'la Kate Taylor.

Diskuze /3

DixiePixie

Pokud se pak vrátí jako normální, stará dobrá Charlotte, tak tu její nepřítomnost i uvítám :)

9.11.2014 | 17:54:08
Kamylko

tak tak, preskakuje jej uz dost a keby malo dalej, ci aby bola este horsia, tak to by bolo … :X staci ze tam mame Daniela, Margaux, Davida ci Victoriu :D

9.11.2014 | 19:10:37
AmandaClark

Len aby sa Charlotte nevrátila z odvykačky ešte horšia :D Už sa teším na novú postavu Kate, ktorú bude hrať Courtney Ford z True Blood :) Som zvedavá, u koho skončí v posteli :D

9.11.2014 | 19:12:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás