Revenge (Pomsta) Co nám prozradilo promo k dílu Surrender

Co nám prozradilo promo k dílu Surrender

Co nám prozradilo promo k dílu Surrender

„Surrender“ znamená v češtině kapitulaci, odstoupení od svých úmyslů. Jde o název 9. epizody v seriálu Revenge. Upoutávka přinesla hromadu nových scén z chystaného vyvrcholení plánu pomstychtivé Emily Thorne. Že by název znamenal bezmoc Victorie Graysonové, která proti Emily zbrojí? Anebo bude muset sama Emily změnit průběh své mise?


0 0
7.12.2013

Lydia se vrátila do Hamptons a rozhodně nehodlá zůstat někde schovaná. Rovnou si to nakráčí do domu Graysonových, aby viděli, proti jakému nepříteli stojí. Emily a (soudě dle výrazu) ani Conrad tuto návštěvu nevítají. Přináší komplikace. Jedinou spokojenou osobou bude pravděpodobně Victoria, neboť nehledě na minulost, Lydia je skvělým spojencem v boji proti Emily.

V promu následují střihy na líbající se Emily s Aidenem a scéna s pádem Emily, díky kterému se Victoria dozví o jejím těhotenství.


Nolan nejenže dovede Emily k oltáři, ale nebude chybět ani tanec s nevěstou a, soudě dle svatebních fotografií, ani rozloučení. Následují střihy na zbraň, Emily trénující výdrž pod vodou, vyděšeného Jacka, Daniela, který se zřejmě snaží uhodit svou matku a krev na molu.

Všemi očekávaná scéna, jak zatýkají Victorii vypadá tak jasně, že se až sama bojím, co se stane, když ona nebude střelkyní? Půjde sedět namísto jednoho ze svých dětí? Anebo ji zatknou ještě před tím vším? Anebo za něco zcela jiného? Aiden navleče Emily na nohu svatební podvazek, políbí se a poté video pokračuje scénou se zbraní. Až do této doby jsem bádala, jaktože skončí Emily postřelená a má na sobě „krev“. Vysvětlení bude ve speciálních kulkách.

Diskuze /1

zuzak07

To vypadá na pořádnou jízdu. Už se nemůžu dočkat :-)

7.12.2013 | 17:17:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás