Revenge (Pomsta) Emily VanCamp o šanci na pátou sérii

Emily VanCamp o šanci na pátou sérii

Emily VanCamp o šanci na pátou sérii

Herečka Emily VanCamp pohovořila o svých dojmech z děje kolem Emily Thorne ve 4. sérii. Myslí si, že má seriál budoucnost? Co nás čeká dál?


2 2
16.3.2015


Foto: ABC

Emily VanCamp říká o současném jednání Emily: „Nahlížíme na její snahu být normální, ale to se nikdy nestane. Má to v krvi – Takedův trénink! – umí být zvířetem. Nemůžete mít ninja schopnosti a nevyužít toho.“


Otázkou zůstává, co tu pro Emily zbylo, když se nyní objevil její otec. Ale vážně, čím si doteď neprošla?

To je to, nevím. Chci s těmito lidmi pracovat dalších padesát let. Žertovali jsme, že budeme jako osmdesátníci mlátit lidi našimi holemi a mstít se tak. Ale v tomto okamžiku cítím, že by se měl Emilyin příběh uzavřít. Neznamená to, že by jiné dějové linky nemohly pokračovat, ale příběh mezi Emily a Graysonovými se musí uzavřít, aby se otevřel nový příběh – vždyť skoro všichni jsou pryč!

Jediná přeživší Graysonová je Victoria, která stále cítí k Emily zášť (když nepočítáme Charlotte Clarke). Jejich znepřátelení však už tíhu seriálu neunese.

V určitém okamžiku vztah zestárne. Kolikrát můžete tam a zpátky? Victoria ví, kdo Emily ve skutečnosti je, takže Emily nic nepředstírá.

Victoria má nyní navíc nového nepřítele, kterou je Natalie. A Margaux mezitím brojí a sama se pouští na cestu pomsty. Jako munici pravděpodobně použije Jacka a Bena. Nedopřeje Emily šťastný konec.

Po smrti Daniela není v Hamptons nikdo v bezpečí. „Ani Emily Thorne. Dvakrát byla postřelena do břicha. Jak to přežila, nevím. Bude mít devět životů!“

Paul Lee, šéf stanice ABC, zvažuje možnost páté série. Určitě existují možnosti, jak seriál pozvednout, ale musíme se ohlížet na klesající sledovanost a fakt, že v seriálu už z původních postav moc nezůstalo. 5. série bude potvrzena nebo odmítnuta nejspíš v průběhu dubna – května.

Originál rozhovoru naleznete na sheknows.com.

Diskuze /5

Elizabeth1

Pátou sérii fakt už ne :-( Už bych ji fakt nedala… Už takhle to začíná být až moc překombinované a neuvěřitelné...... A taky mě štvou, že otevřeně de facto řekli, že to happy end opravdu mít nebude…

16.3.2015 | 14:37:03
Manonka

Souhlasím, že tenhle příběh by se dál natahovat neměl a možná už neměl být ani v této sérii. Ale klidně si dokážu představit, že rozehrají něco úplně nového. Seriál mám ráda a za nosné postavy považuji hlavně Emily a Nolana, to že ostatní už nejsou, mě nebolí. Jen to chce jinou zápletku a ne stále jen Victoria x Emily.

16.3.2015 | 16:17:01
téčko171

Skončit to měli imho už po trojce, pokud to skončí letos, vůbec bych se nezlobil. Mohli by pak Emily v rámci ABC převelet do Agentů. :)

webmaster
16.3.2015 | 16:35:49
AmandaClark

Tak 5. sériu si vôbec neviem predstaviť… a len dúfam, že na konci 4. série nezabijú Emily, akoby to sama herečka Emily VanCamp naznačovala, že už dva krát bola postrelená a nevie ako to prežila :( toho sa bojím, že ju nechajú umrieť… potom sa David a Nolan môžu mstiť ďalej za jej smrť…

16.3.2015 | 18:18:36
Elizabeth1

Oni o tom už spekulovali dřív, že ji nechají umřít, že je to logické. No, mně to logické nepřijde. A ten rozhovor ve stylu, že Emily je trénovaná a má pořád touhu někde se mstít a že ji Victorie nenechá v klidu, mi přijde jenom jako alibi pro případnou další sérii. Přitom ta poslední série – to je fakt tristní – nejdřív oživili Davida, který tam už ale jenom dělá křoví na pláži. Pak se chvíli mstila Victorie, ale tu taky vyšachovali, a teď Margaux, a tu podle ukázek vyšachují asi už příště… Tolik lidí se tam mstí, že už není ani přehled, kdo komu a kdo za koho, či kdo s kým :-) První tři série měli aspoň logický postup a Emily měla jasno, co chce. Čtvrtá série je násilná a vymýšlí se tam blbosti typu, že Carl přinese náramek Margaux – to by mě zajímalo, jak to sotva tříleté dítě k tomu tak rychle natrénuješ. A jestli fakt nebude nějaký slušný konec – tak mě opravdu, ale opravdu hodně na… štvou ;-)

17.3.2015 | 7:26:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás