Revenge (Pomsta) Emily VanCamp o totožnosti střelce a pokračování děje

Emily VanCamp o totožnosti střelce a pokračování děje

Emily VanCamp o totožnosti střelce a pokračování děje

Žurnalista z Entertainment Weekly vyzpovídal herečku Emily VanCamp, představitelku pomstychtivé Emily Thorne ze seriálu Revenge. Hlavní dotaz se týkal odhalení totožnosti střelce. Koho tipovala samotná Emily? A jak bude seriál pokračovat dále?


1 0
24.12.2013

EW: Připadá mi fascinující, že jsi podezřívala Jacka, protože v polovině epizody Exodus mě napadlo „To nebude Jack, ne?“.

Emily VanCamp: „Ano. Abych byla upřímná, by tak naštvaný, že měl opravdu největší motivaci. Všechno mu vzali a stalo se to kvůli téhle holce, měl právo směřovat svůj vztek k ní. Kdyby to udělal, bylo by zajímavé zamyslet se nad otázkou, zda ho bude i nadále milovat. Anebo nechá Aidena, aby mu to oplatil?“


EW: Jaká byla tvá reakce na totožnost střelce?

EV: Určitě jsem to nečekala, což je vlastně dobře. Spíše bych čekala Aidena, Patricka nebo dokonce Jacka, než jejího nového manžela, který ji postřelí v jejich svatební den. Je to naprosto šokující. V očích veřejnosti jsou pár a bude zajímavé, jak a zda budou pokračovat v tomto manželství poté, co ji dvakrát postřelil do břicha. Emily je svému plánu oddaná, ale má i svou zranitelnější stránku.

EW: Popovídej mi trochu o tom, co nadejde. Po odvysílání epizody ukázali v TV trailer k pokračování, kde poškádlili příběhem o amnézii!

EV: No. Vím, že v příbězích, jako je tento jsou dějové linky s výpadky paměti běžné, ale v tomto případě to dává perfektní smysl. Mám na mysli, že je tu dívka, která si v životě hodně vytrpěla – psychicky i fyzicky – a celý život žila s neviditelným brněním, aby se ochránila před bolestí, kterou od dětství cítila. A nyní, když je fyzicky zraněna to dává smysl, něco v jejím mozku prostě vypne, aby ji ochránil před pravdou, protože její tělo je slabé. Je to skoro jako vidět ji jako malou holčičku… je tak ztracená, zmatená a zranitelná. Takto jsme ji nikdy neviděli. //// Také bude zajímavé sledovat, jak lidé v okolí zareagují na tuto její novou situaci. Samozřejmě je to prospěšné pro Daniela, protože si nepamatuje, co se stalo. Graysonové toho využijí. Otázkou je, jak dlouho to vydrží. Kolik ze své paměti bude schopna získat zpátky.

EW: Musím se zeptat na natáčení té scény. Kolik z práce jsi odehrála sama?

EV: Naštěstí mě nehodili do oceánu. Museli jsme natáčet v nádrži. Při natáčení Amandiny smrti byly hrozné podmínky. Strávili jsme s Margaritou ve vodě 5 hodin a byly jsme na hranici podchlazení. Teď jsme trochu opatrnější, takže to bylo bezpečné. V téhle show mě rádi hážou do vody.

Diskuze /1

xmalinka

uz sa neviem dockat dalsej casti … a napad so stratou pamati – super !! to este aj dalsia seria moze byt ;)

24.12.2013 | 16:07:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás