Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

O seriálu

O seriálu

Mladá dívka Emily Thorne se přestěhuje do sousedství plného lidí, kteří netuší, že se přišla pomstít těm, co zničili její rodinu.

2 0
1.2.2012

Toto není příběh o odpuštění…

Vítejte v Hamptons, třpytivý svět neuvěřitelného bohatství a privilegií, kde se skrývají tajemství – a nic není chladnějšího než pomsta. Ale bez ohledu na to, jak jsou hlídané, nemohou být skrývány navždy. Je snadné pochopit, proč je tedy Hamptons tak exkluzivní. Emily Thorneová (Emily Van Camp) je nejnovější obyvatelkou Hapmtons. Ve všech ohledech se zdá být přátelskou a chytrou dívkou od vedle, ale s temným rodinným tajemstvím.

(Foto: ABC)

Na Emily není nic takového, jak se na první pohled zdá. Před 17 lety byl její otec svými sousedy odsouzen na doživotí za zločin, který nespáchal. Emily svého otce už nikdy neviděla a její dětství bylo plné hněvu, ztráty a zrady. Nyní se vrací s novou totožností s jediným úmyslem – pomstít se. Victoria Graysonová je hlavou Graysonovi rodiny a pomyslnou úřadující královnou v Hamptons, která celých 17 let skrývá tajemství – její podíl na zničení Emilina života. Jejím manželem je Conrad Grayson, muž, který je ochoten udělat cokoliv, aby se z jakékoliv ošemetné situace dostal. Nolas Ross je spojen s Emilinou minulostí, přítomností a zná její tajemství.

Jack Porter strávil celý svůj život pomáháním svému otci s rodinnou hospodou a když mu osud zanese do jeho života zpět Emily, kterou zná ze svého dětství, tak jí není schopen odolat. S pomocí své jediné kamarádky Ashley se Emily zaměřuje na svou první oběť a uvádí svůj promyšlený plán do pohybu.

Vysílání: Středa v 22.00 na ABC

Hrají: Madeleine Stowe jako Victoria Grayson

Emily VanCamp jako Emily Thorne

Henry Czerny jako Conrad Grayson

Gabriel Mann jako Nolan Ross

Ashley Madekwe jako Ashley Davenport

Česká upoutávka:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama