Revenge (Pomsta) Pohřbil Jack Amandino tajemství?

Pohřbil Jack Amandino tajemství?

Pohřbil Jack Amandino tajemství?

Události v epizodě Madness se dají popsat opravdu jen slovem šílenství. Herci v krátkém rozhovoru pro TV Line prozradili, co nás čeká v příštím díle. Rozroste se počet obětí na životech?


5 0
18.1.2015

Amanda Clarke a'la Emily Thorne. Její identita se stává veřejným tajemstvím. Kdo o ní již ví? Lépe řečeno, kdo ne? V této chvíli vědí o Amandě již všechny hlavní postavy, kromě Louise. Zbývající Margaux a Bena informovala svým vyprávěním Victoria…

Jack Porter to, ve snaze pomoct, podělal. Nick Wechsler k tomu říká: „Malcolm Black půjde po tom, kdo zabil jeho dceru. Abych byl upřímný, půjde po mně. Půjde po nás všech. Pokud jde o Emily, Jack se bude podílet na její záchraně. Bude to týmová práce. Jack by vydal sebe, než aby se jí něco stalo.


Půjde snad Jackovi o život? 4. série se mrtvolami jen hemží. Gabriel Mann (Nolan) odhaluje: „Kdokoliv z nás by mohl bez pádného důvodu skončit. V tomhle seriálu z toho nemá nikdo výčitky svědomí… Tenhle rok jedeme ve velkém. Náš tvůrce, Mike Kelley, si představoval konec seriálu jako pláž pokrytou těly postav, s Victorií a Emily na obou koncích, jak se přes ně plazí, aby se k sobě dostaly.

Jak zareaguje Margaux na pravdu o Emily zjevenou z pohledu Victorie? Karine Vanasse čelí rozhodnutí: „Měla by tyto informace vypustit? A pokud ano, jak to provést?“ Margaux poznala pravdu o své ztrátě. Bude z ní dál vinit Emily? „Všichni o něco přišli jen kvůli této dívce. Musíme ji zastavit.

Louise se také posune kupředu. „Nenechá ze sebe udělat blázna,“ prozrazuje Elena Satine. Seznámením s její matkou se znovu ponoříme do Louisina zájmu o Victorii. „Nevěřím, že měla s Victorií postranní úmysly. Louise je ztracená dívka, která hledá přijetí. Její jedinou nadějí je zůstat po boku někoho dobrého.

Diskuze /2

Mass

Doufám teda, že Margaux udrží „rodinné tajemství“ a nic zveřejňovat nebude! Jinak by u mě klesla. :(

webmaster
18.1.2015 | 20:04:27
AmandaClark

Holt novinárka sa v nej asi nedokáže zaprieť… Podľa mňa to uverejní v tom svojom časopise… Zabije dve muchy jednou ranou- pomstí sa a zároveň získa veľký škandál na titulku :( Margaux mi už dlhšiu dobu pije krv a príde mi tam dosť zbytočná, takisto ako policajtík Benny…

19.1.2015 | 12:31:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás