Revenge (Pomsta) To nejlepší z Masquerade

To nejlepší z Masquerade

To nejlepší z Masquerade

18. epizoda 2. série je za námi a koho nadchla, ten se může podívat na shrnutí v deseti bodech, které přinášíme v tomto článku. Nezapomeňte epizodu ohodnotit a rádi si přečteme i vaše příspěvky v diskuzi.


0 0
4.4.2013

1. MILIÓNOVÝ OBLIČEJ MILIÓNOVÉHO CHLAPCE. Danielův výraz nás dostal! Jeho postava si v průběhu 2. série prošla vývojem. Vítězil i prohrával. Ale ne každý je dost otrlý na to, aby bojoval s něčím jako je Iniciativa. Jeho strachu se tudíž nedivíme.

2. KONEC MAMINČINA MAZÁNKA. Daniel se konečně vymanil z vlivu Victorie a přestal jí baštit její lži a intriky! Matičce pomalu hrůzou vstávají vlasy na hlavě, ale my dáváme palec nahoru. Jen tak dál Danieli!


3. ODPOVĚĎ NA VŠECHNO. Conradova vlastnost číslo 1. Možná se od něj ještě dočkáme zajímavých věcí, pokud se stane guvernérem. Ovšem jen malé šance dávám tomu, že bude jako politik obhajovat čest Davida Clarka. Bylo hezké vidět Nolana zpátky ve hře a spolupracujícího s Jackem. Ve věci spravedlnosti o to víc.

4. TEN NEJVĚTŠÍ STĚR. „Ale jestli Vám to vadí, Victorie, předstírejte, že jsem Emily Thorne nechala u dveří.“ Tohle fanouškům chybělo! Upřímná nenávist a věčný sarkasmus v konverzaci Victorie a Emily. Už dlouho nebyl tak ostrý. Dvojitý důvod, aby nám Vicky začala šedivět.

5. JE PADMA MRTVÁ? To bude zřejmě předmětem mnoha diskuzí. To, že ukážou ležící dívku pro mě, jako diváka, nic neznamená. Potřebuji, aby někdo alespoň naznačil měření pulzu a nejlepší je vidět kaluž krve neslučitelnou se životem. Nicméně, chudák Nolan se teď bude mimo ztrátu své milované vyrovnávat ještě s dotěrným detektivem řešícím její smrt…

6. ŽAL SPOJUJE. Emily se ukázala jako skutečná kamarádka, když se pokoušela podpořit a utěšit Nolana. Jeho ztráta je ale tak velká, že se obáváme toho, jak dlouho se z toho bude dostávat.

7. KOSTLIVEC UDĚLAL BU-BU-BU. Victoria byla protentokrát skutečně dohnána na pokraj bláznění a Emily si mohla mnout ruce nad vydařeným kouskem. Ve strašení je dobrá. Ukázalo se, že minulost, kterou Vicky dohání, je velkou zátěží.

8. LÁSKA A JINÁ TRÁPENÍ. Danny-boy si znovu začíná Emily přivlastňovat a „znechucený“ Aiden vystrkuje růžky. Opravte mě, pokud se mýlím – nebyl to on, kdo Em do spárů Daniela vehnal? Snad se znovu nezačne hroutit a nesejde z cesty. A ať ho ani nenapadne Emily zradit!

9. ASHLEY VRACÍ ÚTOK. Ashley jistě mnohé překvapila, když souhlasila s pomocí Jackovi. Možná jsme tu hodnou Ashley neztratili úplně. Jen aby v tom zase nehledala ten největší benefit.

10. APRÍL? Náš aprílový žertík se skutečně povedl. Když jsem ale v tentýž den poprvé uviděla epizodu, tak mi spadla čelist a myslela, že mě porazí. Předpokládám, že Em vše jen hrála, aby se dostala na stopu Victoriina syna, ale byla velmi přesvědčivá a závěr epizody mě nadchl. Snad jste na tom někdo podobně.

Sama za sebe hodnotím epizodu jako velice vydařenou. Vracíme se zpátky ke kořenům, k cestě pomsty a už se nenudím, jako u některých předchozích epizod. Co na epizodu říkáte vy?

Diskuze /1

Samema

Konec byl fakt super a jsem mooc zvědavá na závěrečné díly........Jinak maškarní ples taky neměl chybu a všem to tak krásně slušelo :-D

4.4.2013 | 16:41:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás