Revenge (Pomsta) Emily zahrne Davida otázkami

Emily zahrne Davida otázkami

Emily zahrne Davida otázkami

Milovníci seriálových novinek a spoilerů, nenechte si ujít další ukázku z nového dílu. Emily/Amanda konečně stane tváří tvář svému otci, aby se ho zeptala: „Proč?“

4 0
17.11.2014

Emily má konečně možnost zeptat se, proč David nic nepodnikl, když věděl, že jeho dcera trpěla. Nevím, jak vám, ale mně se moc nelíbí výraz v tváři, který nasadil… Jakoby nechápal, jak se ho na to může ptát. Jakoby se cítil zcela nevinně.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Mass

Tak to bude zajímavé.. chudák Ems.. btw herečka Emily VanCamp se mi moc nelíbí, když hraje takovéto dojemné/emocionální role. Více jí to sluší v akci! Co myslíte?

webmaster
17.11.2014 | 10:42:35
AmandaClark

Tak aj sa na to teším, ale neočakávam nejaké odpovede od Davida… Tvári sa naozaj zvláštne a úplne nevhodne zareagoval na to, keď sa dozvedel, že Emily je vlastne Amanda a že jeho dcéra teda nezomrela… Mal sa radovať, objať ju a nie hneď utekať zachraňovať Victoriu… A veľmi ma mrzelo, že David svoju dcéru nespoznal pri ich prvom stretnutí… :( S Davidom je to celé zle…

18.11.2014 | 22:12:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás