Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

Poohlédnutí za druhou epizodou: Chained Heat

Poohlédnutí za druhou epizodou: Chained Heat

Již zítra brzy ráno našeho času se v Americe bude vysílat další díl seriálu Revolution. Pojďme si před vysíláním položit pár otázek z minulé epizody!

1 0
1.10.2012

1. Američani pálí vlastní vlajku?
Možná se Vám to nezdá zajímavé ani překvapující, ale všude se Američané snaží propagovat Ameriku. V Revolution je to trochu jinak a americká vlajka je znakem rebelů a zaslouží si spálit.2. Proč Nate sleduje Charlie?
Nate pracuje pro milici, jak víme. Víme, že jde po Milesovi, ale proč když se Miles odpojí od skupiny, nadále pronásleduje Charlie? Že by trpěl ochranářskými sklony nebo jeho věrnost milici není zas tak velká? 3. Co si Ben potřeboval vzít z práce?
Týden po výpadku, ve městě je chaos a Ben musí pro něco do práce? Pro co? Co je tak důležitého? Další přívěsky, které dokáží obnovit elektriku? Informace o tom, jak opět nahodit světla?

4. Jak všichni vědí, kam jdou?
Již v Pilotním dílu našla Charlie velmi snadno Milesův bar. Teď Aaron rozhodne, že půjdou najít Grace v Grand Parku a jde se, přitom vůbec nemají ponětí, kde jsou a kudy jít.

5. Co Grace dělá na počítači?
Pro mě největší záhada, nic nefunguje, ale Grace stále něco programuje? Pro koho? Snaží se obnovit energii? Odkud jí Ben znal? A s kým si píše?

6. Jakou proměnou Charlie prošla?
Na začátku druhé epizody nenechala Milese zabít lovce odměn, který šel po Milesovi, ale po několika minutách klidně zabije sama? Je prostě neobyčejná,

7. Kdo je Randall?
Další kdo vlastní přívěsek, který dokáže vytvořit energii je Randall, kdo to je a o co mu jde? Rozhodně víme, že nemá rád Grace… 8. Rachel?
Jak to, že je Rachel naživu? Jak dlouho ji Monroe drží? Co pro něj dělá? Kdo všechno ví, že Rachel žije? Ví to Miles? Kde ji drží?
Ano, Miles to ví. Rachel se mu sama vydala!Co si o Revolution myslíte vy? Jaké jsou vaše teorie? Napište do diskuze či fóra!

Zdroj: NBC

Diskuze /2

zizik

Ad 1) Tady je to imho zcela v souladu s „propagací“, protože rebelové jsou prezentování jako „ti dobří“ (bojují proti útlaku) a proto mají původní americkou vlajku :-) Spíš čekám, jak propagačně vybruslí z toho, že z vojenské jednotky se stal základ diktatury „republiky Monroe“ :) (Monroe byl při blackoutu obyčejný seržant, nyní je „generál“ :) )

1.10.2012 | 20:20:11
Albertos

No, většina diktatur vždycky začínala z vojenské jednotky. A když nastane chaos, tak vždycky přežijou ti, co maj zbraně – tedy armáda. A tahle jednotka byla asi trošku zvláštní. Zvlášť jestli měli něco společnýho s tim výzkumem (což byla otázka po prvním díle, jaktože to Ben věděl)

2.10.2012 | 19:50:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama