Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

Poohlédnutí za epizodou 1x04 The Plague Dogs

Poohlédnutí za epizodou 1x04 The Plague Dogs

V epizodě The Plague Dogs jsme toho viděli opravdu hodně, pojďme si to shrnout!

4 0
11.10.2012

Hlavní postavou epizody byla zcela jistě Maggie, dozvěděli jsme se o ní mnohem více, ale záhy jsme se s ní rozloučili. Také jsme se opět setkali s Rachel, viděli jsme, jak odešla od rodiny a vydala se Milesovi. A nakonec Danny propásl svou největší šanci na útěk! 

Co si Rachel píše do deníku?
Než Bass vstoupí do místnosti, vidíme, jak Rachel něco píše do deníku, který před Bassem schovává. Co to je? Má to něco společného s výpadkem?

Na čem Ben pracoval?
Ben byl učitel matematiky, Grace byla učitelkou matematiky. Proč by učitelé matematiky věděli o výpadku? Co Ben dělal pro ministerstvo obrany, že k tomu potřeboval speciální prověrku?

Proč se Rachel dobrovolně vydala?
Na konci dílu, dobrovolně Rachel opustila rodinu a vydala se Milesovi, proč? Proč by to vůbec dělala? Chtěla tím ochránit svou rodinu? Proč Miles neřekl Charlie, že je její matka naživu? Proč jí Ben nechal odejít?

Sbohem Maggie!
V tomto díle jsme se rozloučili s jednou z hlavních postav a to jsme teprve na začátku. Také jsme se o Maggie dozvěděli něco více.
Pocházela z Británie a měla dvě děti, v době výpadku byla pracovně v Seattlu. Poté se snažila najít loď, která by jí převezla zpět do Anglie, ale žádné lodě už neexistovaly. Když se vzdala možnosti, že ještě někdy uvidí své děti, tak se chtěla otrávit, těsně předtím jí našel Ben, který šel pro vodu a pozval jí k nim na večeři, od té doby s nimi zůstala.
Maggie nebyla jedna z důležitých postav, ale úmrtí ve čtvrté epizodě? Není to předčasné? Máme před sebou ještě 18 epizod, dokáže si Revolution udržet takový spád jako doposud?

Proč Danny zachránil kapitána Nevilla?
Jeho muži mu zabili tátu a pak ho zajali. Měl jedinečnou možnost utéct, ale on neutekl. Zachránil kapitána Nevilla a ten ho pak opět “přátelsky“ spoutal. Proč neutekl?

Tak jak se Vám líbila, zatím nejlepší epizoda? Nepřišla smrt Maggie předčasně? Proč myslíte, že se Rachel vydala? Napište nám své teorie do diskuze nebo na fórum!

Momentka z epizody:

Zdroj: NBC

Diskuze /5

Marketka

A za sebe dodávám, zatím nejlepší epizoda seriálu.

čestný člen redakce
12.10.2012 | 0:01:41
lightbrand2

Maluje si obloukový reaktor :-) Danny je blbec, že ho zachránil, a hlavně doufám, že se brzy dočkáme pár odpovědí a ne jen kupy dalších záhad.

12.10.2012 | 16:08:51
Arkantos

Hmm. Tak mne tato epizoda prisla ako velmi zle spravena. Dej tam bol, ale bolo to tak nudne a hlavne bez akychkolvek emocii. Umrela? No a? Velmi zle spravene.

13.10.2012 | 23:13:26
Marketka

Arkantos, bez emocí? tak já na to mám úplně opačný názor. Třeba pro mě bylo to, jak moc toužila po svých dětech, velmi emocionální. Ale je jasný, že každého dojímá něco jiného :-)

čestný člen redakce
14.10.2012 | 9:54:46
El bond

souhlas spise s arkanosem, zemrela no a co? ze se nesetka s detmi je vec smutna kazdopadne to natocili tak ze je mi to uplne jedno…

15.10.2012 | 19:21:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama