Rick and Morty (Rick a Morty) S00E01: The Real Animated Adventures of Doc and Mharti

S00E01: The Real Animated Adventures of Doc and Mharti

S00E01: The Real Animated Adventures of Doc and Mharti

Krátký film s názvem The Real Animated Adventures of Doc and Mharti byl inspirací pro Justina Roilanda a Dana Harmona na vytvoření nového seriálu Rick a Morty.

cz sk
29.10.2006
5 minut

Justin Roiland prezentoval na nezávislém festivalu krátkých filmů Channel 101 svůj animovaný sitcom House of Cosbys, kde klonovací mašina duplikovala oblíbeného komika Billa Cosbyho. Jeho právníkům se to nelíbilo a tak z trucu Roiland vytvořil vulgární parodii na motivy kultovního Back to the Future, kde Doc Brown nutí Martyho vykouřit mu ptáka. Jeho nový nápad se mu zalíbil a změnil názvy dvou hlavních postav na Doc Smith a Mharti McDonhalds, aby se vyhnul žalobě.

FOTO: Channel 101, Adult Swim

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SOADdave

lick my balls Mharti, lick my balls :D

6.9.2017 | 13:41:21

Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 138×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
5 sezón | Adult Swim | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Reklama

Nejlepší postavy