Rick and Morty (Rick a Morty) S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Rick vezme Mortyho do jiné dimenze aby našli semena megastromů, zatímco Jerry a Beth se mezi hádají o tom, jaký má Rick vliv na svého vnuka.

cz sk
2.12.2013
1 100 000
22 minut

Režie: Justin Roiland
Scénář: Dan Harmon & Justin Roiland

FOTO: Adult SwimHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Slušný štart, svet Ricka a Mortyho vezerá veru sľúbne a rozhodne to má obrovský potenciál do budúcna. Tento interdimenzionálny multiverse vyzerá naozaj pôsobivo, konečne niaké poriadné Sci-Fi, ktoré sa pohrá v čase a priestore. Som zvedavý, kam nás dobrodružstvá Ricka a Martyho ďalej zavedú. Zatiaľ sa prikláňam skôr k hodnoteniu na 80%.

9.11.2019 | 23:36:08
keyzar

Seriál není geniální, jak tvrdí 13-ti leté děti, aby si připadaly lépe, jen je vtipný :)

3.12.2017 | 12:16:57
Nymeria the direwolf

Ok, asi nemám dostatečnou mozkovou kapacitu na to, abych genialitu seriálu mohla plně docenit… ještě to zkusím, třeba se do toho jen musím dostat, každopádně moc šancí tomu nedávám

7.11.2017 | 17:36:27

Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 138×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
5 sezón | Adult Swim | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Reklama

Nejlepší postavy