Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
73/100 - 25×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Jenna Cameron

Jenna Cameron

Maxova parťačka z roswellského úřadu šerifa.

Sezóny 3
2019 - 2022

Jenna je bývalá vojanda, která aktuálně bydlí v Roswellu a pracuje na úřadě šerifa. Je parťačkou Maxe Evanse a její nadřízenou je šerifka Valentiová. Jenna se vždycky snaží dělat správné věci a chránit místní obyvatele před zločinem a výtržnictvím. V Roswellu je jejím nejbližším člověkem Max a dalo by se říct, že jsou kamarády s výhodami, protože se občas oba nebrání společnému nezávaznému sexu. Kromě roswellských obyvatel se Jenna také snaží ochraňovat svou starší sestru Charlie, která je držena ve vězení. Lidé, kterým je tato informace známa, tak mohou tento fakt využít k nahánění strachu a vydírání Jenny a ta v důsledku toho musí častokrát riskovat a volit, kdo její ochranu potřebuje víc.

(Foto: The CW)

Rodinní příslušníci:

  • Charlie Cameron (sestra)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama