Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
73/100 - 24×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Wyatt Long

Wyatt Long

Rasistický obyvatel Roswellu, který nesnáší Ortechovy.

Sezóny 3
2019 - 2021

Wyatt je bratrem Kate Longové, která je jednou z dívek, jež zemřely při autonehodě zaviněné Rosou Ortechovou. Jelikož dává tuto nehodu Rose za vinu, nesnáší celou její rodinu a obhajuje to i jejich mexickým původem. Wyatt má dokonce na Youtube svůj vlastní rasistický kanál, ve kterém vyzývá Američany k činům proti jiným rasám, které by měli ze země vyhnat zpět do jejich vlasti. Wyatt byl už několikrát za své přestupky zadržen policií, avšak jeho otec jej vždycky dokáže dostat ven, a to i v případě, kdy měl Wyatt na svědomí střelbu na Ortechovic bistro Crashdow. Ne vždycky ale takový Wyatt býval. Když ještě Rosa žila, pamatuje si Wyatta jako milého kluka.

(Foto: The CW)

Rodinní příslušníci:

  • Kate Long (sestra)
  • Forrest Long (bratranec)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E13: How's It Going to Be

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama