Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
73/100 - 24×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Rosa Ortecho

Rosa Ortecho

Lizina starší sestra, která zemřela před deseti lety při autonehodě.

Sezóny 4
2019 - 2022

Rosa je devatenáctiletá dívka, která vedla komplikovaný život. Vyžívala se v umění, ať už šlo o malování, hudbu, tancování či psaní básniček. Nejčastěji po různých věcech malovala růži a často si i kreslila na své boty. Vedla radostný život, dokud se nedostala k drogám, které požívala její matka Helena, a postupem času se u ní vyvíjela čím dál větší závislost na těchto omamných látkách. Začal být vzpurná, rebelská a neustále se s každým hádala. Navíc se dozvěděla, že její otec Arturo ve skutečnosti vůbec není jejím otcem, ale že je výplodem aférky mezi Helenou a místním šerifem Jimem Valentim.

Okolo dubna 2008 se Rosa spřátelila s Isobel, nicméně neměla tušení, že Isobel není sama sebou a její tělo ovládá jiný mimozemšťan, který se do Rosy zamiloval. V červnu 2008 měla podle všeho Rosa řídit pod vlivem drog a dostala sebe a dvě další dívky do bouračky, při které všechny tři zahynuly. Spoustu lidí z Roswellu jí tak posmrtně dávalo za vinu smrti oněch dvou dívek a Rosini pozůstalí se stali terčem nenávistných lidí.

Nicméně o deset let později naleznou Michael a Isobel Rosino tělo v mimozemském kokonu a Max použije své léčitelské schopnosti, aby se ji pokusil vzkřísit. To se mu sice povede, ale sám při tomto činu umírá. Rosa zjišťuje, jak se za těch 10 let život v Roswellu změnil. Navíc se u ní postupně začínají projevovat mimozemské schopnosti a prožívá intenzivní sny, kvůli jejichž umlčení se opět obrátí k omamným látkám.

Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E13: How's It Going to Be

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama