Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
73/100 - 24×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Noah Bracken

Noah Bracken

Isobelin okouzlující a oddaný manžel, který si začne všímat, že má jeho žena před ním tajemství.

Sezóny 2
2019 - 2020

Noah je milujícím manželem Isobel, která nemá tušení, že je jeho manželka mimozemšťankou. Je si vědom jejího silného pouta s Maxem a Michaelem a vychází tomu vstříc. Pracuje jako právník a snaží se tak pomáhat lidem v nouzi. S Isobel také rádi experimentují v posteli s různými hračkami, jako třeba s pouty a převleky.

Nicméně nakonec se ukáže, že Noah jen vše předstírá a tají před svou ženou mnohem větší tajemství. Je totiž taky mimozemšťanem, který je zodpovědný za spoustu nevysvětlených vražd v okolí Roswellu. Svou myslí dokáže ovládnout jiné lidi, včetně třeba Isobel, a z každé své oběti dokáže vstřebat její energii a tím se posilnit. Noah přiletěl do Roswellu při havárii v roce 1947. Podařilo se mu před vojáky uprchnout a ukrýt se do jeskyně se svým kokonem, ve kterém pak po několik desetiletí pobýval. Během této doby se dokázal psychicky napojit na Isobelinu mysl a zamiloval se do Rosy Ortecho. Když se probudil do světa, navázal vztah s Isobel a držel se v její a Maxově a Michaelově blízkosti, protože jich chtěl využít, až si pro ně přijedou vítězové z války, která probíhala na jejich planetě a před kterou mimozemšťani prchali, jelikož by se tak mohl dostat na palubu lodi i on.


Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E13: How's It Going to Be

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama