Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) Noah Bracken

Noah Bracken

Noah Bracken

Isobelin okouzlující a oddaný manžel, který si začne všímat, že má jeho žena před ním tajemství.

Sezóny 2
2019 - 2020

Noah je milujícím manželem Isobel, která nemá tušení, že je jeho manželka mimozemšťankou. Je si vědom jejího silného pouta s Maxem a Michaelem a vychází tomu vstříc. Pracuje jako právník a snaží se tak pomáhat lidem v nouzi. S Isobel také rádi experimentují v posteli s různými hračkami, jako třeba s pouty a převleky.

Nicméně nakonec se ukáže, že Noah jen vše předstírá a tají před svou ženou mnohem větší tajemství. Je totiž taky mimozemšťanem, který je zodpovědný za spoustu nevysvětlených vražd v okolí Roswellu. Svou myslí dokáže ovládnout jiné lidi, včetně třeba Isobel, a z každé své oběti dokáže vstřebat její energii a tím se posilnit. Noah přiletěl do Roswellu při havárii v roce 1947. Podařilo se mu před vojáky uprchnout a ukrýt se do jeskyně se svým kokonem, ve kterém pak po několik desetiletí pobýval. Během této doby se dokázal psychicky napojit na Isobelinu mysl a zamiloval se do Rosy Ortecho. Když se probudil do světa, navázal vztah s Isobel a držel se v její a Maxově a Michaelově blízkosti, protože jich chtěl využít, až si pro ně přijedou vítězové z války, která probíhala na jejich planetě a před kterou mimozemšťani prchali, jelikož by se tak mohl dostat na palubu lodi i on.


Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Never Let You Go

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Během prvních dvou sérií jsme se toho o planetě, ze které mimozemšťané na Zemi přiletěli, moc nedozvěděli. Jen jsme věděli, že tam probíhala jistá válka a část obyvatel uprchla napříč vesmírem. Začátek třetí řady nám ale přinesl několik nových podrobností.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců