Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
73/100 - 24×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Arturo Ortecho

Arturo Ortecho

Lizin otec, který ve městě provozuje bistro Crashdown.

Sezóny 4
2019 - 2022

Arturo je mexický občan, který žije ve Spojených státech nelegálně a nemá tudíž doklady. Usídlil se v Roswellu, kde začal pracovat v bistru jako číšník. Když si dostatečně našetřil, byl schopen bistro odkoupit a předělal ho na nynější Crashdown Café. Nad bistrem má on a jeho rodina domov a jeho dcery mu v bistru pomáhají. Jejich život ale nebyl lehký, protože jeho manželku Helenu a i starší dceru Rosu pronásledovaly samé problémy spjaté s omamnými látkami. Odjakživa se ale mohl spolehnout na mladší dceru Liz. Když Rosa zemřela při autonehodě, rodinou to otřáslo a Helena dokonce rodinu opustila. Arturo tak zůstal jen s Liz, která posléze odjela z města kvůli studiu. Arturo nadále pokračoval s provozováním bistra, avšak častokrát bývá jeho bistro vandalizováno místními rasisty, kteří jeho rodinu viní ze smrti dvou dívek, které zemřely při autonehodě s Rosou. Arturo ale věří v dobro v lidech a že člověk nesmí přicházet o naděje. S pomocí své dcery se také snaží získat plnohodnotné občanství, což ale vůbec není snadné.

(Foto: The CW)

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E13: How's It Going to Be

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama