SEAL Team (Tým SEAL) S02E03: The Worst of Conditions

S02E03: The Worst of Conditions

S02E03: The Worst of Conditions

Po těžké tragédii je Jason postaven do situace, kdy se rozvažuje nad budoucností s týmem Bravo.

cz sk
18.10.2018
5 400 000
43 minut

Režie: Christopher Chulack
Scénář: Holly Harold

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

Žádná akce, ale to vůbec nevadí, protože tahle epizoda byla jeden velký emoční kolotoč. Smrt Alany pochopitelně s Jasonem hodně zamávala a jsem zvědavá, jak to s ním bude dál, v týmu by rozhodně chyběl :(

2.2.2021 | 15:31:24
Malkivian

Zatím mě druhá řada baví asi i víc než ta první. Konečně se tu totiž děje něco, co dění v týmu nějakým způsobem opravdu ovlivňuje (byť závěr první řady se v tomhle směru taky docela snažil). Jen zamrzí, že to musel rozhýbat až odchod herečky (představitelka Alany přechází do jiného seriálu), a ne kreativní rozhodnutí autorského týmu :/

20.10.2018 | 18:07:21
realm

Drsná epizoda. Smrt Alany jsem fakt nečekal, byl to v minulém díle ohromný šok. Jsem zvědavý, jak se s tím Jason srovná. Čekal jsem, že 1 bude Ray. Ale ta soudržnost týmu je neskutečná.

19.10.2018 | 21:49:03

SEAL Team (Tým SEAL)
93/100 - 79×

SEAL Team(Tým SEAL)

Seriál z prostředí elitní námořní jednotky SEALs nám ukáže, jak tito američtí vojáci vykonávají svou práci, která je velmi nebezpečná a zahrnuje spoustu rizik.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS, Paramount+ | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Válečný
hrají
David Boreanaz (Jason Hayes), Max Thieriot (Clay Spenser), Neil Brown Jr. (Ray Perry), A. J. Buckley (Sonny Quinn), Toni Trucks (Lisa Davisová), Jessica Paré (Mandy Ellisová), Judd Lormand (Eric Blackburn), Scott Foxx (Full Metal), Mike Wade (Wes Soto), Justin Melnick (Brock Reynolds)

Pátá série

Jak přesun na streamovací službu ovlivní vydávání epizod?

Jak přesun na streamovací službu ovlivní vydávání epizod?

Za necelé dva týdny se vrátíme do života elitní vojenské jednotky a portálu TV Line se podařilo rozklíčovat, jakým způsobem budou vycházet nové epizody, neboť pátou sérii ovlivní přesun seriálu ze CBS na Paramount+.

Nepřehlédněte

Pátá série potvrzena, SEAL Team přechází pod Paramount+

Pátá série potvrzena, SEAL Team přechází pod Paramount+

Stanice CBS se po dlouhých řadách vyjednávání konečně vyjádřilo k budoucnosti dvou seriálů, které kvůli nízkým číslům ve sledovanosti balancovaly nad propastí. SEAL Team a investigativní drama Evil získávají po další řadě, které budou uvedeny na streamovací platformě Paramount+.

Reklama

Reklama

Jednotka

Jednotka

Narozeniny

Kde nás také najdete?