SEAL Team (Tým SEAL) Mandy Ellisová nám nedala navždy své sbohem, její představitelka zrežíruje jednu z epizod

Mandy Ellisová nám nedala navždy své sbohem, její představitelka zrežíruje jednu z epizod

Mandy Ellisová nám nedala navždy své sbohem, její představitelka zrežíruje jednu z epizod

Premiéra nové série vyslovila zásadní soud o seriálovém osudu agentky Ellisové. Jessica Paré nebude do rozjetého děje přispívat tolik svou přítomností, jak byli diváci zvyklí. Místo toho se můžeme těšit na její režisérský debut, neboť si vezme na paškál jednu z epizod z druhé poloviny čtvrté řady.

8 0
5.2.2021

Postava Jessicy Paré se od samotného počátku seriálu řadila k hlavní seriálové stálici a postupem času začala na svých bedrech nést tíhu v podobě zásadního prvku, který dodal kontrast mezi nekonečným množstvím misí a skutečnými příběhy lidí, jejichž životy byly poznamenány neúprosnou válkou. To se stává rovněž důvodem jejího překvapivého odchodu ze scény na konci úvodního dvojdílu čtvrté série. Rozhodl o tom producent a showrunner Spencer Hudnut, podle něhož nastala ideální chvíle uzavřít jednu velkou kapitolu Mandiina života.

Mandy se po návratu z Afghánistánu rozhodla opustit jednotku, neboť se nedokázala držet starých zvyků. Její kroky nejenže dopomohly Bravu vyhrát několik důležitých misí, avšak na druhou stranu měly ničivý dopad na spoustu nevinných životů. To zůstalo v Mandiině hlavě, zavrtalo se jí to hluboko do nervového systému, a kdyby v takovém životě pokračovala, praskly by její ocelové nervy na kousky.


S Mandy se budeme vídat jen zřídkakdy. Foto: CBS

Pod chladnokrevnou maskou, kterou staví na potkání, se ve skutečnosti skrývá člověk stejně chybující a citově založený jako kdokoliv z diváků, ba dokonce i figur, na nichž je tento fiktivní příběh postaven. Ačkoliv si s ní Jason začal budovat pevnější pouto, tento tah, který se stal jakýmsi alternativním vyvrcholením třetí série (z důvodu předčasného ukončení natáčení), se nyní jeví jako pouhý scenáristický rozmar bez dalšího přesahu.

„V našem seriálu se snažíme hrát podle nejdostupnějších možností co nejautentičtěji. I jednotky SEAL se mění a vyvíjí, a přesně to se děje i našim seriálovým postavám,“ uvedl showrunner. „Dlouhé tři série jsme mohli pozorovat, jak si válka vybírá daň především na psychice. V nejnovější sérii se spousta našich postav dostane do bodu zlomu, kdy budou muset zvážit, po jaké další cestě by se měly vydat. Pro Mandy bylo klíčové odejít a zabouchnout dveře tomuto způsobu života, to ovšem neznamená, že se s ní znovu neuvidíme. Máme Jessicu velmi rádi a vždy bude součástí naší skromné rodiny. S radostí vám můžeme oznámit, že se brzy vrátí za kameru a chopí se své první režie jedné z připravovaných epizod.“ Není vyloučené, že by se Jessica neobjevila i před kamerou pro pár epizodních rolí, každopádně ji znovu neuvidíme v plné síle jako agentku Ellisovou.

Bude vám Mandy chybět?

Zdroj: Deadline

Diskuze /1

moudnik

Jasně, že bude chybět. A nejsou dosud vysvětleny jizvy na jejích zádech, které nám krátce ukázala někde začátkem první série.

6.2.2021 | 8:08:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E10: A Question of Honor

cz40%

Seriál překládají: @FattalError, @polikola
Korekce: Sefinek@Šén

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte SEAL Team

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Představitel Claye zrežíruje dvanáctou epizodu

Představitel Claye zrežíruje dvanáctou epizodu

Produkční tým SEAL Teamu se pomalu připravuje na natáčení dvanácté epizody čtvrté série. Do režisérského křesla podruhé usedne herec Max Thieriot, který v seriálu ztvárňuje blonďáka Spensera. Díl ponese název Enemy of My Enemy a měl by být odvysílán v dubnovém měsíci.

Reklama

Jednotka

Jednotka

Narozeniny