SEAL Team (Tým SEAL)
93/100 - 89×

SEAL Team(Tým SEAL)

Seriál z prostředí elitní námořní jednotky SEALs nám ukáže, jak tito američtí vojáci vykonávají svou práci, která je velmi nebezpečná a zahrnuje spoustu rizik.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS, Paramount+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Válečný
hrají
David Boreanaz (Jason Hayes), Max Thieriot (Clay Spenser), Neil Brown Jr. (Ray Perry), A. J. Buckley (Sonny Quinn), Toni Trucks (Lisa Davisová), Jessica Paré (Mandy Ellisová), Judd Lormand (Eric Blackburn), Scott Foxx (Full Metal), Mike Wade (Wes Soto), Justin Melnick (Brock Reynolds), Tyler Grey (Trent Sawyer)

Upoutávka k dnešní epizodě Cover for Action

Upoutávka k dnešní epizodě Cover for Action

Dnes ráno vyšla osmá epizoda, v níž se Jason nepohodne s Rayem, protože Ray zastává na nové misi vyšší postavení než on. Tým odlétá do Sýrie, kde se setká s novou postavou Minou Hassanovou, která kluky zaměstná.

6 0
4.3.2021

Thumbnail Play icon

Zdroj: CBS, Paramount+

Diskuze /3

Decado23

ahoj páni redaktoři, víte něco blíž k titulkům? Jestli nám překladatelé neochořeli? A vítě něco o spekulacích, že by Seal team mohl přejít na Netflix?

#2 Kubc6a
5.3.2021 | 17:22:04
Kubc6a

#1 Decado23: Od překladatele, co má na starost šestou epizodu, čekám na zprávu. Titule by ale mohly jít brzo na korekce, tak by to mohlo snad vyjít ještě tento týden, tedy o víkendu. O procentuálním stavu ale nemůžu nic aktualizovat, protože nevím. Sedmá epizoda je hned v závěsu. Co se Netflixu týče, tak ne. Seal Team je na CBS, která má vlastní streamovací platformu CBS All Access, kde seriál nabízí, případně na Amazonu, pokud se nepletu. Nenarazil jsem na žádné info, že by seriál migroval na Netflix.

#3 Decado23
webmaster
5.3.2021 | 17:52:01
Decado23

#2 Kubc6a: Děkuji za vyčerpávající odpověď.

6.3.2021 | 7:53:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Poslední série

SEAL Team skončí sedmou sérií

SEAL Team skončí sedmou sérií

Stávka scenáristů a herců je u konce a Paramount+ může posouvat produkce konečně kupředu. To se týká taktéž seriálu SEAL Team, který oznámil i konec seriálu. Připravovaná sedmá série bude pro operativce tou poslední.

Svět SEAL Teamu

Příběhy SEAL Teamu budou rozšířeny o celovečerní film

Příběhy SEAL Teamu budou rozšířeny o celovečerní film

Paramount+ věří projektu SEAL Team natolik, že svým předplatitelům brzy nabídne samostatný film z tohoto prostředí. Oznámení přichází několik dní poté, co byl seriál prodloužen o šestou sérii.

Reklama

Trailer k šesté řadě

Thumbnail Play icon

Jednotka

Jednotka

Narozeniny

Kde nás také najdete?

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama