Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 61×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

Upoutávka k epizodě The Show Must Go On

Upoutávka k epizodě The Show Must Go On

Dvouhodinové finále nás čeká už 30. března. Melanie se bude pokoušet spojit s Ledovou archou, Wilford přebírá kontrolu nad vlakem a vybírá si své stoupence, zatímco Layton přemlouvá Ruth ke vzpouře.

8 0
19.3.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

FValek

Vzpoura, vzdáme se, uděláme vzpouru… Tahle série mě baví ,ale tohle jsou hrozné kraviny, těším se zase na Melánku, Layton mě tam nějak štve…

19.3.2021 | 20:50:56
default

Jakože závěrečná epizoda bude mít své hodiny? Wow!

20.3.2021 | 5:26:53
default

*dvě hodiny… Jinak co chtějí vymyslet ve vlaku převratného než prostě vzpoura proti diktátorovi. To nemůže mít víc než 3 série (starý řád, vzpoura, starý řád). Možná budoucí série by mohli být o tom oteplování a hledání přeživších v okolních městech podél kolejí. Ale to už by byl seriál úplně o něčem jiném. Předpokládám, že 3. série bude o životě Velké Alenky.

20.3.2021 | 5:32:53
Akul

v 3 se muzou rozpojit tak, že Alence zustanou nějaký vagony navic :-D

20.3.2021 | 10:37:42
DHARMA4,8

Třeba se dočkáme konce z filmu. Pořád mohou přidat třetí vlak nebo drezínu zaizolovanou proti mrazu.

#6 Alenn
23.3.2021 | 20:49:33
23.3.2021 | 22:56:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: The Original Sinners

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Snowpiercer

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama