Star Wars: Rebels Oficiální synopse třetí řady a datum premiéry

Oficiální synopse třetí řady a datum premiéry

Oficiální synopse třetí řady a datum premiéry

Třetí řada už je za rohem a DisneyXD uvolnilo první synopsi k celé řadě. Také už víme, že prvního dílu se dočkáme již 24. září a čekají nás rovnou dvě epizody, které mohli fanoušci seriálu vidět již v Londýně na akci Star Wars Celebration.


12 0
10.8.2016

První dvě epizody třetí řady budou mít premiéru 24. září, takže epizody se vždy dočkáme v sobotu, zatímco minulý rok jsme se vídali s Povstalci už ve čtvrtek. Také už byl oznámen název první epizody – Step into Darkness, nebo-li v překladu Krok do temnoty. Bylo také potvrzeno, že hned v první epizodě se potkáme s velkoadmirálem Thrawnem a Benduem, o kterém jsme hovořili v rámci postřehů na první trailer.

(Ezra bude mít ve druhé řadě zcela nové postavení. Foto: DisneyXD)


Zatím přesně nebylo specifikováno, na kolik epizod se můžeme těšit. Druhá řada má (nějakým způsobem) navazovat a odkazovat na prosincový film Star Wars Story: Rogue One, proto není jasné, zda všechny epizody třetí řady budou odvysílány v rozmezí září až prosince, či se klasicky bude pokračovat po Novém roce. Stále totiž kolují internetem zvěsti, že třetí řada bude pro Rebels poslední.

Oficiální synopse třetí řady zní následovně:

Povstalci zřídili funkční základnu na Atollonu a posádka Ducha je nyní vedena stále silnějším Ezrou Bridgerem. Povstalecká flotila získává nové zdroje a rekruty do svých řad v boji proti Impériu. Impérium stále usiluje o zničení Povstalců a touto misí je pověřen vypočítavý velkoadmirál Thrawn, který představuje pro Povstalce z hlediska strategie a taktiky zcela novou hrozbu, které doposud nečelili. Ezra a Sabine zaujímají nové postavení v povstaleckých řadách a připravují se na svou doposud nejobtížnější misi – zaútočit na Impérium.

Diskuze /4

Khardoom

Jestli bude třetí řada poslední a Thrawn umře tak to bude fail :/

10.8.2016 | 16:09:43
dovahkiin

a jestli Thrawn selže tak moc nevycházej z jeho postavy, což samozřejmě nemusej, ale jedinej logickej konec, pokud to bude poslední řada, by byla destrukce alespoň nějaký části povstání

10.8.2016 | 21:39:59
bartas23

nebo se ezra prita k dark

11.8.2016 | 7:17:19
Toso11

v ep 6 sa spomyna nejaka rebelska flotila na druhej strane galaxie mozno to je duch a ich cast rebelov uvidime

18.8.2016 | 17:01:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás