Suits (Kravaťáci)
94/100 - 339×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)


Sasha Roiz míří do Suits

Sasha Roiz míří do Suits

Donnu čeká v osmé řadě nový vztah. Do seriálu na několik epizod vstoupí Sasha Roiz, kterého znají fanoušci Grimma a Salvation.

6 0
18.12.2018

Sasha Roiz hrál hlavního padoucha v seriálu Grimm dlouhých šest let, následně se uchytil v několika epizodách seriálu Salvation a nyní má našlápnuto do seriálu Suits.

Jeho role je momentálně označena jako opakující se, což teoreticky znamená, že by se mohl objevit v celé druhé polovině osmé řady.


Jeho postava se bude jmenovat Thomas Kessler a je popsána jako okouzlující ředitel společnosti, která se zaměřuje na designový nábytek. Tato společnost je již dlouholetým klientem společnosti Zane Specter Litt. Thomas se vrací do firmy, aby jí pomohl, ale do jeho pomoci se vloží právě Donna a přeskočí mezi nimi jiskra.

Druhá polovina osmé série se v USA začne vysílat 23. ledna. Těšíte se na návrat seriálu?

Foto: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama