Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Třetí řada Suits už letos v létě

Třetí řada Suits už letos v létě

Ví se sice již od října minulého roku, že seriál Suits dostal zelenou pro třetí sérii, ale pro jistotu vám tuto informaci připomeneme ještě jednou. Třetí řada bude mít stejně jako předchozí druhá celkem 16 epizod a vysílat se začne už letos v létě! Zda se nových dílů budeme moci dočkat už v červnu, jako tomu bylo posledně, to zatím není jisté, a zda bude série opět přerušena několikaměsíční pauzou jakbysmet. Už ale jen to, že na další díly nemusíme čekat celý rok, ale jen (odhadovaně) 5 měsíců, je skvělou zprávou pro nás všechny.

3 0
24.2.2013

Zdroj: USA Network

Diskuze /2

Diabol

podľa mňa toto je konečne normálny a tak dobrý serial, že by bola škoda ho nevysielať aj v 3 sérií

24.2.2013 | 23:00:32
Matteo

Do té doby si budu neustále přehrávat první dvě série :) Bez pravidelné dávky Harveyho Spectera nevydržím!

5.3.2013 | 20:42:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů