Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Výsledek hlasování o vedoucí pozici ve firmě

Výsledek hlasování o vedoucí pozici ve firmě

Poslední díl letního vysílání druhé série máme za sebou a hned na začátku epizody jsme se dozvěděli o tom, kdo se stal ve firmě šéfem… Jak jste hlasovali a kdo měl pravdu?

0 0
25.8.2012

V hlasování jsme shromáždili od registrovaných uživatelů celkem 125 hlasů. Správně hlasovalo 54 % z vás, tedy většina. Samozřejmě závisí také na tom, kdy hlasovali, pokud hned po odvysílání osmé epizody, nebo až když byla známa ukázka na další díl. Tak jako tak nebylo nic jasné a i výsledek samotného hlasování je trochu sporný.

POKUD NEVÍTE, JAK DOPADLO HLASOVÁNÍ A CHCETE SI NECHAT PŘEKVAPENÍ, NEČTĚTE DÁL.

Je sice pravda, že Hardman vyhrál hlasování o vedoucí pozici ve firmě, ale hned další dvě hlasování po sobě prohrál a tím si naneštěstí pro sebe koupil jednosměrnou jízdenku z firmy. Kdyby se tolik neškrábal na vrchol, možná by ve firmě pobyl déle. Je však jisté, že události, které se staly budou mít nějakou dohru, takže pokud má i Daniel Hardman mezi vámi jako postava nějaké příznivce , myslím, že se na něj v zimě ještě budete moct těšit.

Zdroj: USA Network

Diskuze /3

Clear

Hlasovala jsem hned jako první v anketě pro „Ano“, když ještě nebyl trailer z konce deváté série. A chvíli taky byla převaha „Ne“, takže myslím, že to, jak to mají tvůrci udělané tak, že obě možnosti jsou pravděpodobné a uvěřitelné pro diváka a nedá se přesně čekat, jak to dopadne, je jen dobře.

25.8.2012 | 17:32:17
dAw3

Jsem zvědavej jestli se někdy dočkáme traileru z konce 9. série, ale pochybuju. :D Ale myslim, že tento seriál by mohl ustát takových 5 sérií. :)

25.8.2012 | 20:54:25
pbure

Hmm tak to dopadlo v podstatě přesně jak jsem psal v komentářích u ankety. Jen to nebyl jejich původní plán, ale vzniklo to hned v dalším díle samo. Asi už toho sleduji moc.

26.8.2012 | 0:05:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů