Suits (Kravaťáci)
95/100 - 311×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě.

USA | 2011 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | USA Network | 43 minut
hrají
Gina Torres (Jessica Pearson),


Výsledek hlasování o vedoucí pozici ve firmě

Výsledek hlasování o vedoucí pozici ve firmě

Poslední díl letního vysílání druhé série máme za sebou a hned na začátku epizody jsme se dozvěděli o tom, kdo se stal ve firmě šéfem… Jak jste hlasovali a kdo měl pravdu?


0 0
25.8.2012

V hlasování jsme shromáždili od registrovaných uživatelů celkem 125 hlasů. Správně hlasovalo 54 % z vás, tedy většina. Samozřejmě závisí také na tom, kdy hlasovali, pokud hned po odvysílání osmé epizody, nebo až když byla známa ukázka na další díl. Tak jako tak nebylo nic jasné a i výsledek samotného hlasování je trochu sporný.

POKUD NEVÍTE, JAK DOPADLO HLASOVÁNÍ A CHCETE SI NECHAT PŘEKVAPENÍ, NEČTĚTE DÁL.


Je sice pravda, že Hardman vyhrál hlasování o vedoucí pozici ve firmě, ale hned další dvě hlasování po sobě prohrál a tím si naneštěstí pro sebe koupil jednosměrnou jízdenku z firmy. Kdyby se tolik neškrábal na vrchol, možná by ve firmě pobyl déle. Je však jisté, že události, které se staly budou mít nějakou dohru, takže pokud má i Daniel Hardman mezi vámi jako postava nějaké příznivce , myslím, že se na něj v zimě ještě budete moct těšit.

Diskuze /3

Clear

Hlasovala jsem hned jako první v anketě pro „Ano“, když ještě nebyl trailer z konce deváté série. A chvíli taky byla převaha „Ne“, takže myslím, že to, jak to mají tvůrci udělané tak, že obě možnosti jsou pravděpodobné a uvěřitelné pro diváka a nedá se přesně čekat, jak to dopadne, je jen dobře.

25.8.2012 | 17:32:17
dAw3

Jsem zvědavej jestli se někdy dočkáme traileru z konce 9. série, ale pochybuju. :D Ale myslim, že tento seriál by mohl ustát takových 5 sérií. :)

25.8.2012 | 20:54:25
pbure

Hmm tak to dopadlo v podstatě přesně jak jsem psal v komentářích u ankety. Jen to nebyl jejich původní plán, ale vzniklo to hned v dalším díle samo. Asi už toho sleduji moc.

26.8.2012 | 0:05:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!