Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Zveme vás na nový seriál - The Newsroom

Zveme vás na nový seriál - The Newsroom

Hvězdný moderátor televizního zpravodajství Will McAvoy se jednoho dne rozhodne udělat přítrž povrchním zprávám a spolu se svým týmem se snaží vrátit do dob, kdy ještě americké zpravodajství za něco stálo. Do cesty se mu

však staví řada překážek a boj s vedením kabelové stanice

i sledovaností nebude tak snadný, jak si zprvu myslel.

0 0
24.8.2012

Aaron Sorkin je pojmem ve světě filmu i televize. Loni získal za scénář k filmu The Social Network Oscara, na dalšího byl nominován letos díky snímku Moneyball. Na televizním poli slavil úspěch už se svým seriálem The West Wing (Západní křídlo), který byl oceněn čtyřikrát po sobě cenou Emmy za nejlepší dramatický seriál. Jeho další seriály Sport Night a Studio 60 on the Sunset Strip sice neměly tak velký úspěch, ovšem patří k tomu nejlepšímu, co se v televizi urodilo.

Sorkinův nejnovější seriál The Newsroom spojuje autorovy dvě vášně, zákulisí televize a politiku.

Bez obalu se strefuje do americké politiky, společnosti i upadající televizní tvorby, zejména pak povrchního zpravodajství. Sorkin zde opět dokazuje, proč patří mezi nejlepší scenáristy současnosti. Chrlí na nás jeden brilantní dialog za druhým, bravurně vykresluje charaktery postav, které jsou obsazené výbornými herci, a žádné téma pro něj není tabu. K tomu ještě stíhá v hektickém prostředí televizního zpravodajství rozvíjet vztahy mezi členy týmu a už během úvodního dílu nás vtahuje do svého fascinujícího světa. Máte-li tedy rádi chytré seriály, které jdou hluboko pod povrch a vedle závažných témat dokáží diváka zároveň bavit, neváhejte. The Newsroom aspiruje na nejzajímavější nový seriál letošního roku a již má potvrzenou druhou sérii.

Obsazení:

Will McAvoy – Jeff Daniels

Mackenzie MacHale – Emily Mortimer

Jim Harper – John Gallagher Jr.

Maggie Jordan – Alison Pill

Sloan Sabbith – Olivia Munn

Neal Sampat – Dev Patel

Don Keefer – Thomas Sadoski

Charlie Skinner – Sam Waterston

Zaujal vás tento seriál? Pak neváhejte, klikněte SEM nebo si ho najděte sami na liště. Pokud jsme vás ještě dostatečně nenalákali, pusťte si upoutávku na seriál s českými titulky. Ti z vás, co seriál sledují, nebo zkoušeli, mohou ostatním do diskuze napsat své názory či doporučení.

Autorkou novinky je KevSpa. Děkujeme za podnětný návrh na seriál, který si mnozí z vás zamilují stejně tak jako Suits.

Thumbnail Play icon

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama