Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Upoutávka na epizodu 5x14 a kalendář pro fajnšmekry

Upoutávka na epizodu 5x14 a kalendář pro fajnšmekry

V soudní síni se nám to začíná přiostřovat, Anita Gibbs cíleně míří na Mikovy blízké. Dokáže obhajoba odrazit další útok?

9 0
17.2.2016

Z upoutávky se zdá, že nadcházející epizoda se bude odehrávat z velké části v soudní síni. Dojde k nějakému zlomovému okamžiku, který by misky vah vyrovnal, nebo ještě lépe obrátil v Mikův prospěch? To se dozvíme už za pouhých pár hodin.

Není to sice nejaktuálnější novinka, ale USA Network k novému roku vydalo kalendář, jenž dokáže ocenit snad každý Louisův fanoušek. Louis je člověk mnoha tváří a vy máte skvělou příležitost Louise nově obdivovat každý měsíc v jiném kabátě. Mě osobně nejvíce dostal prosincový Louis. Co si o tom myslíte vy?

Kalendář naleznete na webu USA Network.

Thumbnail Play icon

Zdroj: USA Network

Diskuze /2

Gowk

TYJO. Ten kalendář potřebuji. Prosinec je fantazie, ale dostal mě i duben a říjen :-D
A promo vypadá dobřee…

17.2.2016 | 22:45:50
Mammon52852

Pecka Prosinec je mazec ale já preferuju Duben :-)

17.2.2016 | 23:19:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů