Superstore Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

V halloweenském díle jsme zjistili, že má Cheyenne talent stát se filmovou maskérkou a že makeup je její vášní. Nichole Bloom mluví v rozhovoru s US Weekly o budoucnosti své postavy a o zážitcích mimo natáčení.

1 0
19.11.2017

Jak podle Nichole vypadá Cheyennina budoucnost? „Je šťastně vdaná za Boa. Myslím, že by s ním obrážela turné, protože by se z něj stal profesionální rapper,“ řekla Us Weekly Nichole. „Nejspíš by měli vlastní reality show, jako The Newlyweds s Jessicou Simpson a Nickem Lachey. Dokážu si představit, že by se jim ta pozornost líbila. Ale myslím, že by Boa nikdy neopustila. A z Harmonicy se možná stane malá Kendall Jenner a úspěšná modelka, instagramová hvězda.

Cheyenne a Bo se vzali ke konci druhé série. V budoucích dílech se diváci dozvědí víc o její rodině. „Určitě víc prozkoumáme její svět, nejen s Boem, ale také její domov. Myslím, že poznáme další členy její rodiny, na což se moc těším. Ve svatební epizodě zazněla malá zmínka. Řekla jsem: ‚Jo a díky ženskému nápravnému zařízení v Boonville, že mojí mámě dovolili sledovat obřad přes Skype.‘ Takže je jasné, že moje máma je ve vězení. Myslím, že tím naznačovali něco o její postavě.“


Jak probíhal váš konkurz?
Popis osoby zněl něco jako těhotná sedmnáctiletá dívka z Missouri. Myslela jsem si, že tu roli nikdy nedostanu, protože pod tím si nikdo nepředstaví poloasiatku. Mně obvykle obsazují do role šprtek. Takovouhle pošetilou postavu jsem ještě nehrála. Myslela jsem, že se jim do té role hodit nebudu, takže když mě pozvali do užšího výběru, říkala jsem si, jestli se nespletli. Myslela jsem si, že to můj agent poslal nesprávné herečce. S ostatními obsazenými herci jsem se potkala až u zkušebního čtení scénáře.

Je nějaká zápletka, ve které byste chtěla Cheyenne vidět?
Celou první řadu jsem byla těhotná a pak se mi narodila Harmonica, ale ještě jsem ji neměla v obchodě a neměla jsem možnost hrát matku. Myslím, že lidi zapomínají, že Cheyenne je máma, protože ji s ní nikdy neviděli. Ale já mám sama děti ráda, takže bych ráda s miminkem nebo batoletem pracovala.

Dělala jste konkurz s culíky a Cheyenniným hlasem?
Ne. Ten hlas se vyvinul postupně. Pamatuju si, že tehdy jsem měla malý drdol nahoře a rozpuštěné vlasy a nějak to zafungovalo. A ty účesy se mění. V první sérii to byl jeden a ten samý účes, a to ten, který jsem měla na konkurzu.

Dokážete se ztotožnit s jejím stylem, nebo je Cheyenne úplně jiná než vy?
Máma má vždycky poznámky, že vypadám neupraveně, ale já se ráda oblékám pohodlně. Cheyenne hraju ráda, protože když si teď zajdu na nehty, nechám si tam dát třpytky nebo růžovou.

Jaký suvenýr byste si odnesla domů, až seriál skončí?
Už jsem si vzala boty UGG. Ve skutečnosti jsou hodně drahé, nikdy bych si je sama nekoupila. Vzala jsem si domů svatební Uggsy a kostymérka mi pak řekla, abych je zase přinesla, že je ještě použijeme. Takže jsem si je chtěla přivlastnit. Možná si letos odnesu domů další pár. Jsou takovým jejím charakteristic­kým rysem.

Jaká postava by vás rozčilovala ve skutečném životě?
Nejspíš Mateo, ale je mi blbé to říkat, protože Mateo s Cheyenne se mají rádi stejně jako já s Nicem. Jsme dobří kamarádi. Ale já se neřídím pravidly. Nemám ráda, když lidé striktně dodržují pravidla, i když tím zcela jasně ignorují zdravý rozum. Takže někdo, kdo bere svou práci až tak vážně – to je něco, co osobně nemůžu vystát.

Držíte palce Dině a Garrettovi nebo Jonahovi a Amy?
Řekla bych že Dině a Garrettovi, protože tam je podle mě menší šance, že jeden z nich bude mít zlomené srdce – a toho svědkem být nechci. Když se dají dohromady Jonah s Amy, mám pocit, že to bude vážná věc. A pokud se rozejdou, někomu to ublíží nebo to bude pro ně vždycky divné. Ale Dina a Garrett můžou vždycky zůstat přáteli. A proto fandím jim. Chci, aby spolu všichni vycházeli dobře.

Která scéna vás nejvíc rozesmála?
V minulé řadě chtěl Bo pracovat v Cloud 9 a Glenn s ním v jedné scéně vedl pohovor. Mark McKinney a Johnny jsou mimo kameru hrozně vtipní a umí neskutečně dobře improvizovat. Je mi líto, že diváci nevidí polovinu věcí, která se na place odehrává. Pak je tam jedna scéna, která je součástí nepovedených záběrů, kdy Bo dává výpověď a nadává Dině. Johnnyho pozoruju moc ráda.

Jaký je váš oblíbený zážitek s hereckými kolegy mimo natáčení?
Ben pro nás zorganizoval akci, protože jsme nemohli jet do Vegas jako v minulé řadě. Zarezervoval místa v restauraci, která byla ve vegasském stylu a součástí bylo i kouzelnické představení. Všechno to bylo překvapení. Bylo to super. Někteří z nás pařili pozdě do noci. Tehdy jsem si pomyslela, že mám velmi pozorné kolegy. Ben je moc milý a ohleduplný člověk.

Foto: NBC

Zdroj: US Weekly

Diskuze /1

hyena

cheyenne je velmi pekna v pohode aj postava trocha blazniva ale preco nie :D ale bou (?) by mohol byt v serialy ovela viac ten herec si to neskutocne dava xD

19.11.2017 | 20:34:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: Myrtle

cz30%

Titulky překládá: @JudyVolf Na překladech pracujeme, ale vzhledem k pracovnímu vytížení budou, až budou. Pokud by byl někdo ochotný pomoci, ozvěte se.

Verze: SVA

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Reklama

Nejlepší postavy

Nepřehlédněte

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

V halloweenském díle jsme zjistili, že má Cheyenne talent stát se filmovou maskérkou a že makeup je její vášní. Nichole Bloom mluví v rozhovoru s US Weekly o budoucnosti své postavy a o zážitcích mimo natáčení.

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás