The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

S04E01: Quality of Life

S04E01: Quality of Life

Cathy po operaci mozku chodí na chemoterapii, ale ta jí dělá ještě hůř. Rozhodne se proto, že zbytek svého života změní a pokusí se ho dožít tak, aby se cítila sama sebou.

sk
29.4.2013
240 000
55 minut

Na začátku epizody se dozvídáme, že pět měsíců po událostech v Portoriku měla Cathy jen vidění a na žádné lodi nikdy nebyla. Podstoupila operaci mozku a teď musí chodit na chemoterapie. Ty jí ale jen přitěžují, má deprese, chodí za svou terapeutkou a její život je zase úplně změněný. S Paulem se jim manželství nejspíš rozpadá a jeho víc zajímá jeho nová kariéra. Andrea chodí na vysokou návrhářskou školu, není tam ale spokojená s bydlením. Sean se mezitím stará o Cathy jak jen může.

Ta si ale nakonec musí pomoci sama. Po zjištění, že její lékař má také rakovinu, rozhodne se na jeho radu odejít ze školy a mít víc času pro sebe a pro Adama. Tomu se pak rozhodne uspořádat narozeninovou oslavu k jeho 16. narozeninám. Z oslavy sice sejde, ale oba si ji s Cathy nakonec užijí po svém. Během toho se taky Cathy rozhodne, že s chemoterapií končí a chce strávit zbytek života tak radostná, jak jen to půjde.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kofiksanka

K dokonalosti pořád něco málo chybí. Sice mě neskutečně vytáčí Paul, ale i tak se na to dá konečně dívat. A u mě slza ukápla.

2.5.2013 | 20:44:58
sedlo03

Trochu nostalgie, tak snad i proto dávám 100%, každopádně začalo to velmi slušně. Moc děkuju za velmi rychlé titulky!

2.5.2013 | 17:55:17
iHyi

Po příšerné 3. řadě mám znova pocit, že se zase koukám na ten starý úžasný seriál. I slza málem ukápla.

čestný člen redakce
1.5.2013 | 20:22:32

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Filtr seriálů
Reklama