The Carrie Diaries S02E11: Hungry Like the Wolf

S02E11: Hungry Like the Wolf

S02E11: Hungry Like the Wolf

Bennet se fláká v práci a dostane do průšvihu i Carrie, zatímco Sebastian stojí před rozhodnutím, které mu může změnit život a Tom dostává radu od někoho, od koho by to nečekal.

cz sk
17.1.2014
860 000
43 minut

Když se Bennet začne flákat v práci, Carrie se ho snaží krýt. Nicméně když to Larissa zjistí, oběma se jim to hodně vymstí. Samantha učiní nezvyklé rozhodnutí, co se jejího posledního úletu týče. Sebastianův otec Seabstiana požádá o laskavost, která by mu mohla změnit celý život. Tom je mezitím oklamán překrásnou právničkou, když řeší dohodu a poradí mu osoba, od které by to čekal nejméně.

Epozodu napsanou Henry Alonso Myersem režírovala Sarah Price.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Carrie Diaries
88/100 - 99×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama