The Carrie Diaries Známe názvy zbývajících epizod a obsah sedmého a osmého dílu

Známe názvy zbývajících epizod a obsah sedmého a osmého dílu

Známe názvy zbývajících epizod a obsah sedmého a osmého dílu

Máte rádi seriál The Carrie Diaries a jste zvědaví, co nás ve zbytku řady čeká? Tak právě pro vás je určený tento článek.


0 0
10.12.2013

Přinášíme vám názvy všech zbývajících epizod druhé řady spolu s datem vysílání (jedná se o datumy vysílání v Americe, takže u nás to bude noc na to). U epizod, kde je to již známé, si také můžete přečíst, co se v nich odehraje.

Epizoda sedmá: I Heard a Rumor – datum vysílání 13.12.2013
Obsah epizody: Samantha a Carrie se zúčastní exkluzivní párty a Carrie se stane terčem pomluv, kterých se pokusí využít ve svůj prospěch Bennet. – Carrie je šokovaná, když si přečte nestydaté pomluvy o své osobě v Newyorském časopise, ale Samanta má plán, jak uvést věci na pravou míru. Walt zakročí, když se toho Bennet pokusí využít v Interview magazínu. Mouse si dělá starosti, že ona a její přítel West zapadli do vyjetých kolejí a udělá něco velmi nemorálního. Mezitím, když Maggie zažije lékařskou pohotovost, Sebastian je nucen oslovit jedinou osobu, která může pomoct.


Epizoda osmá: The Second Time Around – datum vysílání 20.12.2013
Obsah epizody: Carrie má poslední šanci, jak zazářit v časopise Interview a díl se nese ve znamení novinek, které se naši oblíbení hrdinové dozvídají a jež jim mění životy. – Carrie je nadšená, když dostane možnost dělat rozhovor s generálním ředitelem Bongo Jeans, ale současně je pod tlakem, protože jí Larrisa řekne, že je to její poslední šance. Mouse se dozví nějaké novinky, které vrazí nečekaný klín mezi ní a Westa. Sebastianův otec doručí další novinky, které by mohly navždy změnit vztah mezi Carrie a Sebastianem. Mezitím Walt nachází překvapivou otcovkou figuru v Tomovi a Magie se snaží sebrat odvahu, aby řekla svému otci o posledních pár měsících.

Epizoda devátá: Under Pressure – datum vysílání 3.1.2014
Epizoda desátá: Date Expectations – datum vysílání 10.1.2014
Epizoda jedenáctá: Hungry Like the Wolf – datum vysílání 17.1.2014
Epizoda dvanáctá: This Is the Time – datum vysílání 24.1.2014
Epizoda třináctá: Run to You – datum vysílání 31.1.2014

Uteklo to jako voda a máme za sebou půlku druhé řady. Jste rádi, že seriál druhou řadu dostal? Stáli byste o řadu třetí?

Diskuze /3

sarahabdeslamova

Jestli nebude 3. série…tak můj život oficiálně skončí:( Miluju Carrie! Bohužel Sex ve městě mě z nějakého důvodu nezaujal:/

10.12.2013 | 20:26:17
Mrs.Malik

Urcite bych chtela videt 3. Serii,no ale jak koukam na Twitter nebo jine stranky,tak Carrie Diaries neni az tak slavne jak jsem cekala.

12.12.2013 | 0:59:31
Petra1998

Ahoj, nevíte, kde bych mohla stáhnout díl 2×07? :) nemůžu to nikde najít… :(

18.12.2013 | 11:56:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !