The Crown Princ Philip se dnes stáhne z veřejného života

Princ Philip se dnes stáhne z veřejného života

Princ Philip se dnes stáhne z veřejného života

Po 65 letech zahrnujících 22 219 vystoupení se dnes princ Philip naposledy zúčastní veřejné akce, a to přehlídky Královského námořnictva před Buckinghamským palácem. Netflix si k této události připravil tematické video.


12 0
2.8.2017

Mluvčí Buckinghamského paláce prohlásila, že princ se v budoucnu může na veřejnosti ještě objevit, ale spíše výjimečně a po boku královny Alžběty II.

Vévoda Philip měl z veřejného života odstoupit již před pěti lety, ale nakonec dostál svým povinnostem i přes svůj vysoký věk. Od korunovace jeho manželky se zúčastnil 22 219 sólových vystoupení, z toho 637 mimo Velkou Británii. Za tu dobu pronesl přes 5 496 projevů. Je nejdéle sloužícím chotěm panovníka v historii Británie. Princ se i přes nedávnou hospitalizaci těší dobrému zdraví, jen loni se zúčastnil 200 různých akcí, při kterých reprezentoval královskou rodinu s kouzlem sobě vlastním.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Crown očima redaktorů Edny

The Crown očima redaktorů Edny

První řada výpravného historického dramatu o životě královny Alžběty II. je za námi a má zaděláno na titul nejlepšího seriálu roku. Jak se jeden z nejdražších seriálů v televizní historii líbil našim redaktorům, to se dozvíte v následující recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Druhá série

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Hned tři noví herci se objeví ve druhé řadě The Crown. Těšit se můžeme na Michaela C. Halla (Dexter), který ztvární Johna Fitzgeralda Kennedyho. V roli jeho ženy Jackie Kennedyové uvidíme Jodi Balfour (Quarry) a obsazen byl také Matthew Goode (Downton Abbey), který si zahraje lorda Snowdona.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás