Winston Churchill

Winston Churchill

Slavný ministerský předseda, který svou zemi vedl za druhé světové války a jenž se za svůj život dočkal vlády všech panovníků z rodu Windsorů, sehraje i během Alžbětina nástupu klíčovou roli.

Sezóny 3
2016 - 2019

Bude to právě Winston Churchill, znovuzvolený premiér, který se spolu s královnou Mary, Alžbětinou babičkou, a Princem Edwardem postaví pro dobro monarchie mezi nastávající první pár Spojeného království. Zároveň si bude muset dát pozor na své stranické kolegy, kteří se ho budou chtít zbavit a místo něj dosadit jeho chráněnce, Anthonyho Edena. Naštěstí se může spolehnout na oporu ve své ženě Clementine.

Pro roli legendárního politika nebyl zvolen nikdo menší, než rovněž legendární seriálový veterán John Lithgow, známý především jako Arthur Mitchell z Dextera.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Argetlam Královrah

Naprosto nejlepší postava

17.3.2018 | 22:56:11
Vidia

Geniální ! Někdy mám u těch Britů pocit, že to nehrajou, ale žijou… že by to natočili 100 x jinak a pokaždý by to bylo geniální.. Winston je TOP. Johny je TOP. Klobouk dolů.

25.2.2018 | 21:58:42
SaDiablo

Já toho herce vůbec neznám, ale svou roli zahrál tak výjimečně, každou jeho emoci jsem cítila taky, každá jeho slza mě taky pálila v oku, vážně to byl nádherný výkon, a že všichni herci tu jsou skvělí.

8.2.2018 | 16:23:47
fanta2pomeranc

John Lithgow ve své životní roli… bez nadsázky

10.12.2017 | 17:56:06
WILLIAM_MOINSPIELD

Vždycky když se tato postava objeví na scéně, tak mám výbuch smíchu, ten herec ho hraje prostě úžasně :D

24.12.2016 | 11:28:59
oskarka

Nakonec v boji sám se sebou zvítězil.

19.11.2016 | 14:23:09

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Trailer k páté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama