Martin Charteris (1947 - 1964)

Martin Charteris (1947 - 1964)

Jako osobní tajemník princezny Elizabeth a vévody z Edinburghu má Martin Charteris na starosti veškeré záležitosti urozeného páru. Zároveň si svou oddaností a laskavým přístupem snadno získává důvěru a náklonnost těch, kterým slouží.

Sezóny 2
2016 - 2017

Jako muž urozeného původu dosáhl vzdělání na Královské vojenské akademii v Sandhurstu. Během druhé světové války sloužil na Blízkém východě, kde dosáhl hodnosti podplukovníka. Od roku 1950 slouží princezně Elizabeth jako její osobní tajemník, s jejím manželem ji pak doprovází na oficiální návštěvě zemí Commonwealthu.

Martina Charterise v seriálu ztvární britský herec Harry Hadden-Paton.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
téčko171

Charteris je Bro. :)

webmaster
5.11.2016 | 23:29:38

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Trailer k páté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama