The Flash Další dvě nové postavy pro první sérii

Další dvě nové postavy pro první sérii

Další dvě nové postavy pro první sérii

Do seriálu přibývají další nové postavy, proto se pojďme podívat, o koho se jedná.


1 0
24.9.2014

Novou hostující hvězdou se stává americký herec Greg Finley (The Secret Life of the American Teenager, Star-Crossed). Ten se objeví v šesté a sedmé epizodě seriálu jako Anthony Woodward, o kterém jsem již psal, že se v seriálu objeví, ale doteď se nevědělo, kdo tuto postavu bude hrát.

Tony Woodward je klasickým Flashovým záporákem. Během výbuchu urychlovače částic byl zasažen a získal nadlidské schopnosti – je schopný proměnit svou kůži na kov. V Central City bude Tony páchat zlo a jediný Barry jej bude moci zastavit. Nepomůže tomu ani to, že Barry zná Tonyho z mládí a nemá na něj moc dobré vzpomínky, protože byl znám jako tyran.


Další novou posilou je herečka Amanda Pays, která již hrála v původním seriálu Flash z roku 1990. V původní verzi hrála doktorku Tina McGee a tu si v novém seriálu The Flash zopakuje!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás