The Flash Jon Cor si ve Flashovi zahraje padoucha Chillblainea

Jon Cor si ve Flashovi zahraje padoucha Chillblainea

Jon Cor si ve Flashovi zahraje padoucha Chillblainea

Mnoha novinek jsme se v poslední době nedočkali, nicméně nyní alespoň konečně víme, na kterého dalšího padoucha se v seriálu můžeme těšit.

5 0
16.1.2021

Štáb se aktuálně stále věnuje natáčení, které se v prosinci opět rozjelo po koronavirové přestávce. Nadcházející sedmá řada nám představí několik dalších epizodních padouchů, jejichž totožnost je nám prozatím neznámá. Jeden z nich byl však nedávno odhalen – dočkáme se ledového padoucha Chillblainea.

Chillblaine, civilním jménem Mark Stevens, je charismatický vědec a padouch, který je posedlý kryogenickou technologií. Ke konání zla využívá svou ledovou zbraň, jež představuje něco podobného, co u sebe nosíval Captain Cold, a právě kvůli ní bude trnem v oku pro Flashův tým. Chillblaine by měl být menší, takřka epizodní padouch, který by se však měl objevit ve více dílech.


Role se ujme kanadský herec Jon Cor, který se v poslední době objevoval například v seriálu Shadowhunters, kde v letech 2016–2017 ztvárnil nepříliš oblíbeného Hodge Starkweathera. Dále jsme ho mohli vidět například v seriálech Ghost BFF či Lost in Space.

Po obsazení tohoto epizodního padoucha se diváci začali ještě více ptát na to, kdo bude vlastně hlavním padouchem sedmé řady. Tvůrce už dříve předpověděl, že na začátku série Flashův tým porazí Evu McCulloch, ale nikdy neprozradil, kdo přijde po ní. Další padouch je tak prozatím stále záhadou.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás