The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

V šestém díle nás čeká cestování časem

V šestém díle nás čeká cestování časem

Po delší době se opět můžeme těšit na cestování časem, tentokrát se však na cestu nevydá Flash, ale Cisco a Chester. Jak jejich cesta dopadne?

6 0
31.3.2021

Thumbnail Play icon

Zdroj: CW

Diskuze /6

DC Expert

Takže Psych a Fuerza jsou hlavní záporáci po těch blescích a Psych ovládá Fuerzu. Takhle to nějak je? Co myslíte vy?

#2 FanArrow
31.3.2021 | 21:47:46
FanArrow

#1 DC Expert: spíš jsou loutky něčeho mocnějšího, Pokud sis všiml, tak Fuerza zabila přítele Flashe Philipa Kadabru a další díl přišel jiný záporák aby naboural psychiku flashe a jeho týmu a zase cíleně ublížil víc flashovi, aby ho rozložil zevnitř a pak udeří na jeho blízké až to nebude čekat.

#3 DC Expert
31.3.2021 | 23:31:09
DC Expert

#2 FanArrow: Abrakadabra není přítel Flashe i když je mrtvý, tak se tam ještě objeví. On se totiž vrátí protože byl ještě v budoucnosti a bojoval s ním. Takže by se s ním Flash měl opět setkat. Jako bude to časový paradox v době kdy ještě žil. Jinak Psych přežil. Ale nesedí mi aby byl hlavní záporák Goodspeed, tohle není jeho styl.

#4 FanArrow
31.3.2021 | 23:45:01
FanArrow

#3 DC Expert: Stal se jeho přítelem a jelikož umřel, tak už jeho záporák nebude.

#5 DC Expert
31.3.2021 | 23:57:10
DC Expert

#4 FanArrow: Víš to jistě ono kdyby ses teleportoval v čase nikam do budoucnosti a bojoval bys s flashem a pak zpátky do minulosti, tak ta stopa tam zůstane kvůli časové ose, I kdybys umřel, tak bys byl v té budoucnosti, protože si tam byl přece a takhle to nějak bude s Abrakou dabrou.To je ten problém o cestování časem. Jako jak Abrakadabra říkal že si v budoucnosti šli po krku, tak by to nedávalo smysl vůbec. Takhle ale funguje normálně čas a my to zažít bohužel nemůžeme, protože to v reálu nejde.

1.4.2021 | 13:10:05
Monoceros

Cestoval casem z budoucnosti do minulosti. V té minulosti zemrel takže prestal existovat i v té budoucnosti. Žádnou stopu po sobě nezanechal. Svojí smrtí změnil budoucnost ve které uz neexistuje.

2.4.2021 | 22:14:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama