The Flash V šestém díle nás čeká cestování časem

V šestém díle nás čeká cestování časem

V šestém díle nás čeká cestování časem

Po delší době se opět můžeme těšit na cestování časem, tentokrát se však na cestu nevydá Flash, ale Cisco a Chester. Jak jejich cesta dopadne?

6 0
31.3.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

DC Expert

Takže Psych a Fuerza jsou hlavní záporáci po těch blescích a Psych ovládá Fuerzu. Takhle to nějak je? Co myslíte vy?

#2 FanArrow
31.3.2021 | 21:47:46
FanArrow

#1 DC Expert: spíš jsou loutky něčeho mocnějšího, Pokud sis všiml, tak Fuerza zabila přítele Flashe Philipa Kadabru a další díl přišel jiný záporák aby naboural psychiku flashe a jeho týmu a zase cíleně ublížil víc flashovi, aby ho rozložil zevnitř a pak udeří na jeho blízké až to nebude čekat.

#3 DC Expert
31.3.2021 | 23:31:09
DC Expert

#2 FanArrow: Abrakadabra není přítel Flashe i když je mrtvý, tak se tam ještě objeví. On se totiž vrátí protože byl ještě v budoucnosti a bojoval s ním. Takže by se s ním Flash měl opět setkat. Jako bude to časový paradox v době kdy ještě žil. Jinak Psych přežil. Ale nesedí mi aby byl hlavní záporák Goodspeed, tohle není jeho styl.

#4 FanArrow
31.3.2021 | 23:45:01
FanArrow

#3 DC Expert: Stal se jeho přítelem a jelikož umřel, tak už jeho záporák nebude.

#5 DC Expert
31.3.2021 | 23:57:10
DC Expert

#4 FanArrow: Víš to jistě ono kdyby ses teleportoval v čase nikam do budoucnosti a bojoval bys s flashem a pak zpátky do minulosti, tak ta stopa tam zůstane kvůli časové ose, I kdybys umřel, tak bys byl v té budoucnosti, protože si tam byl přece a takhle to nějak bude s Abrakou dabrou.To je ten problém o cestování časem. Jako jak Abrakadabra říkal že si v budoucnosti šli po krku, tak by to nedávalo smysl vůbec. Takhle ale funguje normálně čas a my to zažít bohužel nemůžeme, protože to v reálu nejde.

1.4.2021 | 13:10:05
Monoceros

Cestoval casem z budoucnosti do minulosti. V té minulosti zemrel takže prestal existovat i v té budoucnosti. Žádnou stopu po sobě nezanechal. Svojí smrtí změnil budoucnost ve které uz neexistuje.

2.4.2021 | 22:14:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás