The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
92/100 - 215×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S03E04: God Bless the Child

S03E04: God Bless the Child

June se podaří vyjednat příměří mezi odcizenými manželi Waterfordovými. Jeanine se na party u Putnamových neudrží a překročí hranici, kdy se může přiblížit ke svému dítěti. Teta Lydie, která se stále nezotavila z těžkého zranění, ji za to velmi krutě potrestá.

cz sk
12.6.2019
51 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak June dělala prostřednika mezi velitel a Serenou a musim řict že teta Lydie to fakt přehnala s Janine na to že skoro nic neudělala a to jak se z toho sesypala to jsem od ni fakt nečekal a Serena jak viděla Nichole tak to nemělo chybu jak reagovala.

1.2.2021 | 18:55:36
eli.hot

Vůbec mi Lawrance v tomto díle nechyběl, staří hrdinové mě stále baví. :)

16.6.2019 | 17:49:59
Wertcha

Doufám, že ještě uvidíme Emily. A díky za méně dlouhých záběrů na obličej June! Tenhle díl byl taková emoční ždímačka, na konci tekly slzy proudem. Ale i to k tomu patří. Jsem zvědavá, jak to děvčata v Gileadu všechno nakonec sehrají a na které straně barikády nakonec bude teta Lydie…

14.6.2019 | 21:34:06
Evala

Podle mě tohle nebyl dobrý díl. Eskalovalo tady spoustu problémů celého seriálu. Pokud chcete příběh soustředit kolem jedné postavy, kdy ty ostatní jen stojí a čekají co udělá, popřípadě žadoní o radu, měli byste tu klíčovou postavu udělat zajímavou, měli byste ostatním postavám dát dost důvodů si ji vážit, měli byste divákovi dát dost důvodů ji chtít sledovat a fandit jí. A proč probůh musí být v seriálu se silnou ženskou postavou všichni muži slaboši sobci nebo psychopati? To vedle silné ženské postavy nemůže existovat silný muž, rozhodný a milující? Nebo nevěříte, že takoví muži existují? Co bylo na této epizodě dobré – teta Lydie a Emily. Obě dvě jsou skvěle propracované, komplexní postavy a zahrané skvělými herečkami. Doufám, že s nimi ještě scénárista neskončil.

14.6.2019 | 14:22:19
Sheeku

taky mi přišlo šílený jak se Emily žena chovala jak kdyby jen odjela někam do vězení a nebyla tam vůbec vítaná.. je to takový zvláštní samozřejmě, že Emily bude mít určitý blok po tom co se ji stalo, ale prosté objetí by stačilo … :/

14.6.2019 | 11:27:09
FrankyDoyl

Je mi hrozne lito Emily. Jak se k ni ta jeji chová chladně =( Ale jinak boží jako vždy…scena, kdy četli knižku o dinosaurech… neni asi dil, kdy bych nebulela :D

13.6.2019 | 23:45:05
Angelitos

Zase úplná bomba jako všechny díly :)

13.6.2019 | 21:45:25
Kasha

Jak jsem mela rozporuplne pocity z predchozich dilu, tak tento to napravil, bylo zde snad vsechno a presne jak ma byt… A uz se zase nemuzu dockat dalsiho dilu… Jen moje osobni zalezitost, chybi mi Nick a trochu mi vadi jak se Luke chova k Nichole… Ale to je jen osobni a rozhodne to na serialu neubira…

13.6.2019 | 19:26:34
ImTheBeast

Společně s prvním dílem, je tohle zatím určitě jeden z nejlepších dílů nové, třetí série :-) líbí se mi, jak si tahle řada řekněme pomalu, ale sebejistě našlapuje lehkými krůčky, servíruje nám své veledílo po malých dávkách a přitom je to tak mocné! nemůžu se dočkat na další jednání Sereny.

13.6.2019 | 18:58:18
Jana13.13

Tenhle seriál je jednoduše skvost <3 Závěrečná scéna mě dohnala k slzám. A jsem strašně ráda za Emily… jen tak dál :)

13.6.2019 | 14:54:14

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama