The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S03E09: Heroic

S03E09: Heroic

June musí zůstat v nemocnici se svou partnerkou Ofmatthew dokud neporodí dítě. Mezitím se však potýká s různými psychickými stavy a potížemi.

sk
17.7.2019
49 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
red7thunder

nuda z nemocnice a slabej pokus sejmout serenu bída !

8.1.2023 | 3:12:41
Jiri007

tak tenhle díl byl pro mě docela slaby jedine co nemělo chybu bylo jak June zautočila na Serenu a musim řict že Serena se k ni zachovala celkem hezky že ji nenahlasila.

redaktor
2.2.2021 | 10:29:37
Camaris

Zabijte mě.

15.4.2020 | 20:50:29
Serena

Tenhle díl se mi opravdu líbil. Oceňuji pohled do Gileádských nemocnic. Celá tato epizoda navíc podrobně rozebírala June a to jak nyní trpí. Chápu že ne každému tato zdlouhavá série nudí, ale ja mam naopak pocit že vlastně neustálé opakování depresivnich momentů s jen letmymi záblesky naděje, mě vytáhlo do děje dokážu se scitit s June a dokonce chápu i chování Sereny. Tahle epizoda vás rozebere zevnitř a vyvolá ve vás stejné zoufalství jako vyvolal Gileád v June.

6.4.2020 | 23:17:25
arthurcz

Děj šel někam na procházku a seriál se rozhodl mě nejspíš unudit.

10.9.2019 | 13:49:48
Cocafull

Mě se to líbilo.. :)

31.7.2019 | 21:45:19
iHyi

Tenhle díl byl tak hrozný, že mě to dokonce přimělo ho sem jít ohodnotit. Klasický natahování seriálu, který bohužel mohl skončit dobře.

čestný člen redakce
29.7.2019 | 16:53:32
Trrrdlo

Mě se tenhle díl narozdíl od ostatních z této série moc líbil. June přeplo už několik dílů nazpět, ale až teď to vyvrcholilo.Moc se mi líbil ten malý rozhovor s Janice, kde jí konečně řekla jak sobecká June vlastně je, tak samo ten rozhovor s doktorem a další ukázka toho, že opravdu né každý tam je zákeřný hajzl.Zajímá mě, jak se s tímhle popasuje Selena, je to konečně dost na to, aby „svou“ dceru nechtěla nechat vyrůstat v Giliadu?

24.7.2019 | 11:07:40
zizik

No, první díl THMT u kterého jsem regulérně nudou usnul… a ani nějak nemám chuť si ho pouštět znovu… mírné plus za song a doktora, jinak dost slabota. To, že June „jb“ víme už dávno, a že „sebere děti Gileádu“ řeší ještě dýl. Slibem nezarmoutíš…

21.7.2019 | 13:17:30
LANNIKILLER

Já prostě nevím, ale mně se ten díl líbil. June se v něm zbláznila, což vedlo k rozhovoru s doktorem, což povede k dalšímu rozuzlení v příběhu. Navíc prostě bylo vidět, že je June zoufalá. To byla sice vždycky, ale prostě tentokrát to bylo dotažené až do konce. Kdyby to všechno bylo, jak tady někdo psal, jenom na část epizody, tak bychom toho moc asi neviděli… Za mě prostě super epizoda, hlavně pasáže s tím songem byly dobře udělané, song samotný byl velmi dobře vybrán. Také se mi líbilo zaměření na obličej June, který ještě dokresluje ten obrázek této epizody, který byl už tak velmi povedený. Prostě super, ale příště by už opravdu mohli nějak rázně pohnout s příběhem, sice mi to takhle nevadí, mohlo by to být ale rychlejší, tudíž i lepší.

20.7.2019 | 9:05:00
1

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama