The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S03E08: Unfit

S03E08: Unfit

Vracíme se zpět v čase, abychom nahlédli do soukromí Tety Lydie ještě před Gileádem. Zpátky v přítomnosti June pyká za svoje činy, svůj trest však na chvilku obrátí ve svůj prospěch.

sk
10.7.2019
47 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Belle21

Příběh Lydie byl skvělý, jsem ráda, že příběhy postav se v seriálu objevují. Vytváří to skvělý obraz těch osob. Da se z toho vyvodit proč se naklonila režimu a nevadi ji změna rodin. Ale zase se ukázalo, že náboženské dokriny jsou zlé i v klasicke době. Odebrala matce dítě, ac s nima travila čas a pohostili ji dobře, jen asi chyba v komunikaci a jeji přesvědčení ji vedlo k tomu, ze i sminky jsou zlo a ji ublizily. Lydie je prostě zajimava a slozita osoba. Rada bych znala cely její příběh, treba i od dětství.

22.7.2021 | 22:18:21
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak davali Ofmatthew za vinu jak praskla Martu a jeji domacnost a June využila dobře toho jak řekla tetě Lydii že Ofmatthew nechce ditě a nemělo chybu jak se pak vozila po ni a jinak to jak potom v tom obchodě zešilela a chtěla zabit June a tetu Lydii tak to bylo fakt překvapive a už jsem myslel že se ji to povede.

redaktor
1.2.2021 | 23:33:49
Camaris

Neskutečný opruz. Natahování k nevydržení a flashbacky tety lýdie, to si snad dělali srandu… Nejhorší nacistický dozorce a nenapadne je nic lepšího, než že po 60ce chtěla chlapa do postele a on se lekl. Tímhle zabít polovinu epizody? No a na závěr, opět ukázali další příležitost, kdy jí mohl mohl někdo sejmout a zase nic.

15.4.2020 | 20:49:43
tominotomino

Začátek dílu byl skvělý. Prostředek už slabší, ale konec opět fajn.

webmaster
15.8.2019 | 21:40:25
Angelitos

June začíná být pěkná bitch :D

16.7.2019 | 18:49:44
Kasha

při 1. a 2. sérii jsem se opravdu těšila na každý díl a ještě několik hodin byla v šoku po shlédnutí… u 3. serie mě to nějak opustilo, díl si pustím, ale už to nemusí být hned, prostě až se k tomu dostanu… přijde mi, že scénáristi tlačí seriál někam a ani neví kam a zcela vynechali dějové linky, které tolik diváky přitahovaly… velitel Lawrence, Kanada a příběh Emily, Luka a malé Nichole, Nick, tolik potenciálu v jejich příbězích a nic z toho, dost mi chybí i Waterfordovi. Postavy, které tam jsou mi nic neříkají a přijde mi to celé k ničemu… tento rok je na nové série nějaký zapeklitý :( 80 % za příběh tety Lydie

15.7.2019 | 12:34:12
arthurcz

Pořád je to o ničem, atmosféra sice zůstává, ale to je trochu málo. A přijde mi, že June už si dělá co chce a nic se jí nemůže stát, přitom v první sérii následovaly brutální biblické tresty za mnohem větší prkotiny.

15.7.2019 | 10:48:35
Cocafull

Opravdu jsem čekal, že to bude více o odboji, revoluci a těchto věcech v této serii :/ pořád to samé dokola, nemá to drive :/

13.7.2019 | 11:32:01
Narcis1984

Konec opravdu krutopřísný nářez a z June mám husí kůži víc než kdy jindy…

12.7.2019 | 21:13:49
Jasna

Tak, začínám mít pocit, že to raději měli ukončit druhou řadou. Už mě to čekání, až se to někam posune, nebaví!

12.7.2019 | 17:47:10
1

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama