The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S04E09: Progress

S04E09: Progress

June a Luke spolupracují, aby získali zpět Hannah. Dokonce se spojili s Lawrencem a Nickem, aby jim pomohli. Serena a Fred se dočkají neočekávané návštěvy z Gileádu.

sk
9.6.2021
55 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orea

Noo teda řvát po nich, že je zabije, mi přijde hodně přes čáru… Chápu její vztek, že ho zprostili. Ale pokud jeho informace povedou k rozložení Gileádu a tím získání Hannah zpět (a ostatních dětí a osvobození služebnic), tak to není špatný obchod. Aspoň že k Lukeovi se už chová hezky, toho mi bylo strašně líto.
Hodnocení nevím, nechci dávat %, tak to berte s rezervou. Tato série je docela natahovaná a mám pocit, že předchozí mě bavily víc, tak asi nemůžu dát 100 %.

3.7.2021 | 15:42:20
MGTka

Magdivčou: Hlavně pořád má ten nesmysl v uchu a přitom Gilmorce to sundávali hned po útěku se mi zdá ne?

16.6.2021 | 6:04:27
Margarittaa

Zimomriavky! Ten zaver a hudba, waaa konecne

11.6.2021 | 23:04:55
zvirka

Konečně po pár slabších super díl. Po všech stránkách. 100 %

11.6.2021 | 21:47:03
magdičfou

jsem tak nadšená, že se June vrací do svého módu :-D dlouho nemohla zůstat zakřiknutou chudinkou :-D jako vůdkyně je boží! (hlavně minulý díl samozřejmě). Dlouho si říkám kde je lady Mormont.. bála jsem se že to tvůrci nedořeší a ejhle :-). Serena a Fred mě nejvíc baví, jsem fakt zvědavá, ale raději bych je viděla trpět, jak psal igwar, Serena a jeji obličej když si Naomi řekla o její dítě anebo že bude služebnicí byla mega! :-D taky se těším na více detailů o Nickovi a jeho manželství .. ! jediné co nechápu! PROČ SAKRA JUNE NOSÍ TU ČERVENOU?! třeba ten červený kabát?? Já být jí, už nikdy bych na sebe nic červeného nevzala … vám se to nezdá jako hodně divné ujeté?

11.6.2021 | 19:12:10
igwar

Re: MGTka: Súhlasím, a už dlhšie si myslím, že „nástup“ Hannah do služby môže byť dôvodom, prečo sa June vráti do Gileádu. Zatiaľ sa dej vyvíja tak ako som predpokladal, June bola v interakcii s Waterfordovými aj na súde a už začala pracovať na záchrane Hannah v rámci čoho nás už tvorcovia začali naťahovať, čo sa jej popri tom ptitráfí. Ako obvykle, na konci epizódy bolo nepríjemné prekvapenie z ktorého vyplýva, že finále série sa bude týkať Waterfordových. Scéna, kde sa Serena obáva, že sa stane služobníčkou bola k nezaplateniu. Som rád, že tvorcovia potvrdili, že táto možnosť je reálna.

11.6.2021 | 12:12:54
LeniTheMonster

Přijde mi, že celá 4 série je zbytečně natažená prázdnými scénami s malou intenzivní scénou na konci. Je to škoda. Kdyby to byl Netflix a vydali to za jeden den celý, člověk by měl pocit, že se za celou sérii vlastně nic moc nestalo.

9.6.2021 | 21:21:44
Jana13.13

Jako nevím, strašně jsem chtěla, aby se June dostala z Gileádu a teď když to tak je, mám pocit, že kvalita seriálu šla dolů :D Ale ten konec to vynahradil, neskutečný výkon, úplně jsem cítila ten její vztek.

9.6.2021 | 18:46:52

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama